MaqPro

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   60 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kati04, Módosítva: 2014. június 18.

Kiszerelés:   60 ml és 125 ml

Univerzális sminkalap. Nemzetközi best-seller termék.

4 felhasználási módja van:

• Hidratáló: rendkívül magas a hidratáló és ápoló képessége.
  • Primer, filmréteg, lefedettség és szemfesték szín növelő: alapozó előtt is felvihetjük, de az alapozóhoz is ekverhetjük. Az alapozóhoz keverve növeli annak fedését, fátyolossá, homogénebbé változtatja a színét. Kevesebb menyiség szükséges az alapozóból és jobban eldolgozhatóvá válik. Primerként megnöveli az alapozók, szemfestékek tartósságát.
  • Alapozó mixer: több színből kevert alapozóknál segít homogénebbé varázsolni a színt.
  • Sminklemosó: tökéletesen eltávolítja a sminket, miközben extrán hidratálja a bőrt.

Minden bőrtípusra alkalmazható.

Parabén és allergén-mentes.

Kiszerelés: 60 ml

natulcien

2018. március 15.

Az egyik kedvenc primerem, mert tényleg univerzális darab. sminklemosásra azért luxus használni szerintem, de a többi funkciója is épp elég pozitívum. A legjobb benne, és szerintem ez az abszolút erőssége, amit a többi primer ritkán tud, hogy a különböző állagú anyagokat tényleg nagyon jól összedolgozhatóvá varázsolja. Krém és folyékony alapozót, különböző színeket, állagot simán összelehet ereszteni általa. A végeredmény szép, természetes, és egész nap úgy is marad. Nem ütköznek ki a különböző komponensek a nap folyamán sem. Egyáltalán nem okoz irritációt, vagy pattanásokat. A bőr finom tapintású lesz tőle. Az illata púderes, egyáltalán nem zavaró, és el is illan gyorsan. Ezt a primert abszolút arra tartom, ha mixelni kell, mert annyira beválik erre, hogy nem szeretném ha elfogyna szimpla primer minőségben. Szerintem ha el is fogy, mindig lesz majd itthon biztos, ami biztos alapon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

xandra001

2017. február 5.

Nagyon-nagyon szeretem, az illata valami álom, és az alapozó is sokkal jobban kifejti a hatását, ha felkenem előtte. A szemhéjpúder is ezerszer szebben érvényesül, korán reggel indulok munkába, este érek haza, és még mindig ugyanolyan szépen tart. Maximálisan meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Sminkakademia

2015. november 22.

Szuper kis univerzális krém, vagy primer, vagy nem tudom minek nevezzem. Összekeverve alapozóval nagyon hatásos. Az alapozó sokkal jobban tapad a bőrre és csúnyán szólva "rácuppan". Én úgy vettem észre, hogy vízállóvá is teszi, de legalábbis lepereg róla a víz. Először kicsit megijedtem az illatától, mert olyan tipikus francia pacsuli illat, de viszonylag gyorsan elillant, szóval nem zavaró. A hatása pedig fenomenális. Nekem primerként is jól funkcionált, de szerintem ez a bőrön lévő pórusok nagyságától is függ. Viszont ha nem rá tesszük az alapozót, hanem hozzákeverjük, akkor olyan, mintha primer lenne az alapozó alatt. Nagyon jó termék és már nagyon régóta vágytam rá, hogy kipróbálhassam miért vannak oda annyira érte a francia sminkguruk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

nagyorsolya78

2015. április 7.

Primerként inkább színkiegyenlítésre való, a pórusokat, ráncokat nem csökkenti úgy, mint egy szilikonos termék. Jól hidratál, inkább száraz bőrre való, zsíroson nagyon csillog.
Amire nagyon jó, az alapozók keverése. Különböző sűrűségű, textúrájú termékek remekül elegyednek a segítségével. Higítottam vele Kryolan Ultrát, Dermacolor Lightot, illetve kevertem őket folyékony alapozóval. A Make Up Mixerbe kevertem ásványi poralapozót, az is jól működött, kellemes félmatt finisht kaptam vele.
Jó minőségű termék, sminkesek maximálisan ki tudják használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 7.

Jó minőségű termék, sminkesek maximálisan ki tudják használni.

csokissex

2014. július 9.

Woow! Tényleg nagyon jó. Egy kisebb csomaggal rendeltem ezt is. Olvastam, hogy rózsa illata van és tényleg :-) De egyáltalán nem bánom, mert a bőrömmel érintkezve kis idő elteltével nagyon enyhe kellemes illattá válik, szóval egyáltalán nem zavaró. De igazából nem is ez érdekelt, hanem a hatása. Nagyon hosszasan tudnék róla áradozni, mert valóban egy favorit termékről van szó. Bármikor újravenném. Kipróbáltam a szemfestéket nélküle és vele. Hát ég és föld, tényleg! Az alapozó meg úgy rátapadt a bőrömre, hogy csak na és sokkal jobban fedett. Van MaqPro Fard alapozó palettám is, de kipróbáltam egy másik folyékony alapozóval is és nagyon jól muzsikált. Abszolút kedvenc és megértem a franciákat és az amcsi filmeseket is, hogy miért rajonganak érte :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 9.

Emolliensek: Propylene Glycol Dipelargonate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Stearic Acid, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: PEG-6 Stearate, Ceteth-20, Steareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid
Tisztítószerek: Ceteth-20, Steareth-20

Steareth-20 ti I eu 2 1