Marbert

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (német Douglasok és Müllerek)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Lelőhely:   külföld (német Douglasok és Müllerek)

Fejjegyek: szegfű, mandarin

Szívjegyek: francia labdanum, muskátli

Alapjegyek: vetiver, pézsma, szantálfa

Marbert Man Too fújósok
Ár: 550 Ft, 800 Ft, 1300 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Lapo

2019. október 6.

Személyes kötődés fűz a márkához és igyekeztem egy számomra hordhatóbb változatot beszerezni.. (nem feltétlenül a 40 év alattiak a márka elsődleges célcsoportja..) Ő lett az.. egy a, klasszikus Marbert Man-nél elviekben fiatalosabb, számomra hordhatóbb változat.. gondoltam én elsőre.. (teszter nélkül vásároltam).Hát nem volt az.. :D Illetve, pontosabban, nehezen indult az ismerkedés.. tulajdonképpen az első próba óriási kudarcba fulladt.. még mindig néha beleesek abba a hibába, hogy az első 5 percből szűrök le messzemenő következtetést az illatra vonatkozóan.. nem szabad.. igazolja ez a parfüm is.. :) Nagyon fémesen, kicsit ódivatúan indít.. nem tetszett.. majd a második próbánál figyelmen kívül hagyva az első 5-10 percet arra lettem figyelmes, hogy egyre többször csapja meg az orrom egy kellemes, még mindig legfőképp középkorú férfiaknak való, de végtelenül egyedi és örömmel jelentem, számomra hordható őszi illat.. Tetszik.. :) Legfőképp virágos ( a szegfű nagyon dominál benne), némiképp citrusos, de az aquás illatvilágtól szerintem (többen írták nemzetközi fórumokon) azért messze áll. Tartósság és hatótáv terén nagyon bitang..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.