Marc Jacobs

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, Módosítva: 2014. november 12.

Lelőhely:   parfümériák, online

bellehercegno

2015. március 27.

Egyik nyári kedvencem ez az illat! :) Olyan,mint a csomagolása:letisztult,modern,áttetsző.Rajtam erősen citrusosan kezd,aztán hamar ellágyul és egy igazán nőies,könnyed,fehérvirágos csoda lesz belőle.Tartóssága kifogástalan,egyediségére sem lehet panasz,részemről csakis 5 csillag lehet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 27.

nyarigabi

2015. március 3.

Nem egy szokványos, hétköznapi illat, leginkább a bocskorszíjra emlékeztet, erősen ánizsos. Nem fújnám magamra, de örülök neki, hogy találtam egy nem átlagos illatot végre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.