Marc Jacobs

Ár:   24 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2019. február 21.

Ár:   24 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: málna

Szívjegyek: narancsvirág

Alapjegyek: mósusz, napos jegyek

Asianlover

2019. március 2.

update: Aktuàlis kedvenc :) eddig annyira nem voltam oda az ennyire viràgos illatokèrt, idèn viszont, ahogy kisüt a nap, rögtön ezèrt nyùlok :)

A Daisy Sunshine-ra 5 csillagot adtam, mondvàn egy kedves, modern, viràgos illat.
Erre sem adhatok màst, a jòl kivehető màlnàtòl mèg fiatalosabb, "meleg", napsugaras, kedves viràg illat. Èn nem èrzem ugyan narancsviràgnak, előbb gondolnèk itt is a körömviràgra, de lehet, hogy màs nem ìgy làtnà.
Ùgy làtom, csak neten rendelhető, viràgos illatok kedvelőinek jòszìvvel ajànlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.