Marc Jacobs

Ár:   20 290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pantera, Módosítva: 2013. március 28.

Ár:   20 290 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: eper, almafa virág, grapefruit, rózsa, ibolya levél, jázmin, tölgymoha, borostyán

nagy.nikike

2016. március 27.

Finom édeskés virágos illat, tényleg olyan porcukros. A tartóssága közepes. Az üvege imádnivaló. Nagyon szeretem. Kár ,hogy limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

Danina9592

2015. július 10.

Fincsi virág illat, nyárra tökéletes...LENNE... de a tartóssága rajtam csapnivaló. 1 órát sem tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

a12smuk

2015. július 6.

Porcukros alma(virág) illat:) Édes,de nem émelyítően,hanem friss-citrusosan.Ebben a nagy melegben is viselhető,nem fojtogat.Egyedül a tartóssága a gyenge pontja, ennek is,mint a többi MJ illatnak.Rajtam sajnos nem tartós és hamar bőrközeli lesz-ezért nem lesz hosszú élete nálam,gyorsan el fogom fogyasztani:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 6.

Frutta27

2013. április 12.

Szerintem csodás nyári illat, gyümölcsös édes az elején, aztán pár perc múlva kicsit fanyarabb lesz, olyan friss, citrusos. Elég tartós az illata, néhány órával később is érzem még magamon. Tényleg olyan mintha a mostani 'márciusvégénis20centishó'-tél után végre megsimogat a napocska...(öhm, nem ennyire mégsem nyálas :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.