Marc Jacobs

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Danina9592, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2010

Fejillat: ibolyalevél, eper, vérnarancs

Szívillat: ibolya, gardénia, jázmin

Alapillat: vanília, pézsma, fehér fás jegyek

Torpece

2019. október 15.

Legelső krémmániás vásárlásom a Marc Jacobs Daisy Eau so fresh illata volt. Emlékszem, mielőtt megvettem üvegében többször teszteltem a Müllerben. Nagyon tetszett a könnyed, virágos illata, ami rajtam kicsit fás leszáradással illatozott. Aztán a mikor meglett üvegében nagyon csalódott voltam, mert a tartóssága percekben volt mérhető...így meg is történt nemsokára életem első krémmániás eladása. Most, hogy nagyon jó áron sikerült beszereznem üvegében a Pop Art kiadást, nem sokat gondolkodtam a beszerzésén, pedig az üvege alapján más, így mélyebb, fűszeresebb illatot vártam. Általában az üveg színe utalni szokott a beltartalomra, de ez az elmélet itt most megdőlt! Ugyanaz az illat, mint az Eau so fresh volt, viszont a tartóssága szuper! Ha valamihez hasonlítani kellene, akkor nekem a Dior Addict edt és a DKNY Women Energizing illatok jutottak róla eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 15.