Marc Jacobs

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. március 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: bergamott, liliom, ibolya, vanília, pacsuli

Marc Jacobs Violet EDP 10ml fújós
Ár: 4000Ft+posta , Eladó: Danina9592
Állapot: 10 ml frissen fújva mülleres fújóban, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: fizetés előre utalással, szállítás: foxpost, Mpl csomagautomata, személyes átvétel

Danina9592

2015. december 26.

Karácsony alkalmából lepett meg vele a párom - de már nagyon régóta vágytam rá. Az illatát nem ismertem, csak neten láttam, hogy ilyen is van, és Marc Jacobs rajongóként természetesen rögtön a kívánságlistám első helyére került.
Megmondom őszintén, egyenlőre nagyon vegyesek az érzéseim, hiszen egyáltalán nem ilyen illatra számítottam. A Violet elnevezésből azt gondoltam,valami virágos, ibolyás könnyed kis semmiség illat lesz, de meglepetésemre nem is érzek ki belőle mást, csak a vaníliát.
Én és a vanília... még nem volt vaníliás parfümöm, valahogy nem áll közel a szívemhez ez az illat, de közben mégsem érzem teljes kudarcnak a dolgot.
Tartósságra sokkal jobb, mint a többi Mj, amit ismerek. Még este is éreztem a reggel kifújt parfüm illatát magamon.
Az üvege pedig eszméletlen csodaszép, ahogy a doboza is... annyira cuki, hogy az már fáj *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.