Maria Galland

Ár:   100 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a www.mg-magyarorszag.hu-n 100 000 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: BartaK, Módosítva: 2016. január 13.

Ár:   100 000 Ft
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: www.mg-magyarorszag.hu, 100 000 Ft

A MILLE 1000-es krémje, az exkluzív TOP•CMG komplex-el, bizonyítottan csökkenti a ráncokat, feszesít, vitalizál és regenerálja a bőrt valamint hosszan tartóan hidratál. A megkülönböztető  kombinációja az aktív összetevőknek a növényi őssejt kivonattal lett teljes. Hyaluron-savat és alga/aloe vera komplexet tartalmaz. Az ízléses keverék tartalmaz még mango vajat, melynek köszönhetően a krém alkalmazása csodás élményt eredményez. Minden anti-aging ápolás alapja.

Ár: 100 000 Ft , Eladó: www.mg-magyarorszag.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat

Tundi777

2020. június 25.

Maga a termék egy csoda, volt szerencsém egyszer használni és a bőröm tökéletes volt! Mint egy babának olyan volta bőröm. Sajnos az ára miatt nem engedhetem meg de az egyik top krémem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 25.