Maria Galland

Ár:   30 300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a www.mg-magyarorszag.hu-n 30 300 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2011. július 26.

Ár:   30 300 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: www.mg-magyarorszag.hu, 30 300 Ft

A Principe Nutri-Actif 89 tápláló hatóanyagokban gazdag éjszakai krém. Ideális a nedvesség- és zsírhiányos száraz bőr ápolására

Optimális mértékben hidratál és feszesít, hatására az apró ráncok kisimulnak, a bőr ismét regenerált lesz. Tápláló és hidratáló hatóanyagokat tartalmazó mikrorészecskéi fokozatosan szabadulnak fel a bőrben, a benne lévő értékes lipidektől (karitévaj, makadámia- és jojobaolaj) bőre rendkívül lágy, feszes, és sima lesz. A benne lévő hatóanyagkoktél (papaja, dermoszacharid és szójaprotein-kivonat) hidratálja a bőrt és tompítja az öregedés tüneteit.

Ár: 30 300 Ft , Eladó: www.mg-magyarorszag.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat

BartaK

2016. január 2.

Tartalmas, erősen tápláló krém, mégsem vaskos az arcon, minimális fényt hagy a bőrön, de mivel éjszakai nem zavaró. Én használtam már nappalra is, pedig nem annyira száraz a bőröm, és így is vállalható volt a pici csillogása. Gyönyörűen kisimítja a ráncokat, főleg szem körül vettem észre, nyak dekoltázsra is használtam, csak jót mondhatok. Nekem a legjobban bevált éjszakai krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 2.