Marie Anne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eszty.3, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Niki03

2016. június 6.

190 ft Debrecenben egy fodrászkellékesben és évek óta használom. Kiadós, könnyű felvinni, nem maszkos, mattít, olcsó, jól fed... *százezercsillag*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

eszty.3

2014. május 30.

kb 50 ft-ért vettem, nagyon jó állagú, iszonyatosan jól fed, nincs maszk hatása a bőrömön, imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.