Marie Colette

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: somodiedo, Módosítva: 2013. február 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

cicaslany91

2014. május 9.

Le volt árazva, így gondoltam, kipróbálom :) Az illata nem annyira tetszik, olyan fura nekem, de nagyon jól habzik, és jók benne a kis radírozó gyöngyök :) Ettől függetlenül nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.