Marie Colette

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. április 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

adrica

2016. június 7.

Ennek a mini edt-jét vettem meg. Gondolom, csak tartósságában különbözik. Ez egy nagyon zöld-fanyar illat, tele gyöngyvirággal. Szeretem-e? Hát, nagyon alig fogyott. Annyira zöld, annyira fanyar, hogy az már az én ízlésvilágomnak sok. Az üvegcséje, illetve maga a mintája nagyon cuki vintage matricájú, viszont a kis edt-es üveg szivárgott, így szállítani nem tudtam és fél év alatt szépen elpárolgott a fele. Többet biztos nem veszem, mert túl savanyú illat, és nagyon erős benne a gyöngyvirág.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.