Mariella Burani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

adrica

2015. november 30.

Egy új munkahelyen örököltem az irodában az elődömtől. Egyszer csak kigurult a fiók elejére. Hát kipróbáltam. Onnantól lett szerelem. Aztán a párocskám amikor külföldön dolgozott ez volt a házifeladata, hogy enélkül haza se jöjjön. Hazajött, és bizony egy nagy üveg ezzel a csodával. Könnyed, légies, de mégis édes, finom, elegáns. Nekem a Laura Biagotti Laura-jára emlékeztet, bár ez szerintem kicsit különlegesebb. Ha jól emlékszem Németországból hozta, de nagyon sok évvel ezelőtt. Csórikám, egy cetlivel járta az üzleteket, mert nem tudta megjegyezni a nevét, de a végére már megtanulta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

médea

2012. július 2.

Csak egy kis mintám volt belőle, de nagyon szerettem, nagyjából még emlékszem az illatára, lehet, hogy ma is tetszene. Nagy kiszerelést sehol sem láttam, de lehet, hogy csak én nem kerestem elég kitartóan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 2.

andrea.horvath79

2012. június 20.

Már tizenévesen bújtam a divatmagazinokat, és mindig arról álmodoztam, hogy ha egyszer nagy leszek, akkor én is azokat a luxusmárkákat fogom használni, hordani, amiket ök reklámoznak.
Ha jól emlékszem 1996-ban adták ennek a parfümnek a mintáját a Voliá magazinhoz, és annyira lenyügözött az illat, hogy késöbb egy nagyobb kiszerelésben is megvettem.
Nem emlékszem már rá, hogy milyen volt, talán édeskés- virágos és azt sem tudom, hogy lehet-e még kapni, de mindenképp ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 20.