MarilyNails

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   műköröm szaküzlet, fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aquila, Módosítva: 2017. március 20.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   műköröm szaküzlet, fodrászkellékes, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiváló fedőképességű, egyfázisú gél lakk árnyalatok, az élénk színek kedvelőinek. Egyedi összetételének köszönhetően nincs szükség fixálásra és alap-, illetve fedőrétegre sem. Használd 1 vagy 2 vékony rétegben.

Kötésidő UV-ban 3 perc, LED-ben 1-1,5 perc

WAME123

2020. március 14.

Jó fedőképességű, minőségi gél lakk. Nagyon szeretem, a kínálatban rengeteg gyönyörű szín található. :) Nem mellékesen pénztárcabarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

Sofi

2018. november 1.

Egyszer csak allergiás lettem a one step crystalacra, a mai napig nem tudni miért. Így muszáj volt kísérleteznem más márkával, hátha annak az összetevőivel volt bajom és erre esett a választásom az eladó hölgy ajánlása alapján. Bár szerintem ennek kevésbé szépek a színei de a minősége ezerszer jobb mint a crystalacé! Sokkal krémesebb, nem ugrik össze mire beteszem a kezem a lámpa alá és nem látok repedéseket rajta már pár nap után.
Tartós, de tényleg kell alá a base lakk, azzal bírja ki a 2-3 hetet. Szuperjó és szuperolcsó termék, tuti beszerzek még jópár színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

kittike14

2017. november 3.

Az 5-ös színt vettem meg. Ez egy élénk babarózsaszín,nagyon szép. Az üvegen lévő szín csalóka nagyon,ne az alapján válasszatok. Először simán vékony rétegben vittem fel,ráncosra kötött. Aztán megcsináltam tényleg leheletvékonyan felkenve,szinte átlátszó volt,de szuper lett 2 rétegben!! Remélem tartós is lesz.

Update:

Azóta 2 másik színem is van, illetve hiába egyfázisú, kell hozzá a Baseflow alaplakk, amivel erősebb lesz, és jobb a tapadása. Így simán kibír 2 hetet, akkor is csak a lenövés látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Update: