Marina de Bourbon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30ml 50ml 100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfüméria,internetes áruházak   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2017. május 9.

Kiszerelés:   30ml 50ml 100ml

Sziv: jázmin,tonka bab,irisz

Alap: copahu balzsam,vanilia,pézsma

Fújós/Üvegében! Marina de Bourbon Royal Marina Diamond
Ár: 1800 Ft / 2800 Ft + posta , Eladó: eheiszki
Állapot: 5 ml / 10 ml frissen fújva / 97 ml üvegében is!, Helyszín: Budapest - IX. kerület, fizetés: Fizetés banki utalással, foxi/ postával küldöm vagy személyes átvétel

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

eheiszki

2021. október 14.

Nemrég vettem itt KM-n, és istenem miért? Miért?.. nem áll jól nekem pedig nagyon vártam a kicsikét. Gyönyörű üveg és kupak, a tartalom pedig egy minőségi illat!
A Fragin az LVEB-hez hasonlították sokan, éreztem hasonlóságot de nem 100%. Sztem nem dupe-ja a Lancôme csodának, inkább önmagában javaslom kezelni. A legnagyobb eltérés kifújáskor az acai bogyó, grapefruit
erős, csípős illata és a leszáradásban megjelenő copahu balzsam. A LVEB-nek is van balzsamos jellege de ilyen mint ami a Marina Diamond-ban megjelenik a copahu balzsam által, ilyen fajta balzsamosság nincs benne.
Kezdéskor kicsit erős az acai bogyó a grapefruittal de utána csendesedik és egy ámbrás vanília illatot kapunk írisszel, tonkababbal és copahu balzsammal. Utóbbit most először sikerült megtapasztalnom. Nagyon erősen balzsamos parfüm.
Tartós, bőrön pár óra múlva bőrközeli lesz, ruhán sokáig érezni. Azt kell hogy mondjam, ez egy elegáns illat, kicsit vaníliás, nagyon balzsamos, igazi luxus kincs típus. Bár nekem nem lett szerelem vibe, ha 30 ml kiszerelés lenne belőle azt megtartanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

Oila

2021. szeptember 10.

Ajándékba kaptam ezt az illatot, és amint kibontottam és fújtam belőle, azonnal tudtam, hogy ismerős: ha nem párhuzamosan teszteljük a két illatot, akkor megszólalásig La Vie Est Belle! Párhuzamosan tesztelve előjönnek az árnyalatnyi különbségek: ez lágyabb, kicsit puhább és leszáradás után kicsit púderesebb. A LVEB-nél valamivel kevésbé erőteljes, de így is egész nap éreztem magamon az egy próbafújást. KÉsőbb olvastam, hogy Fragranticán a LVEB szebben összehangolt, könnyebben viselhető testvérének tartják, és érteni is vélem, hogy miért, akinek az túlságosan erős (vagy drága) de egyébként szereti az illatot, annak bátran ajánlom. Nekem sajnos ahogy a LVEB, úgy ez sem áll jól, ettől függetlenül mint illatot, nem tudom ötösnél kevesebbre értékelni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 10.