Mario Badescu

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idea, Módosítva: 2015. április 20.

Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• felszívja a bőrről a felesleges olajat és kitisztítja az eltömődött pórusokat
  • megelőzi a mitesszerek kialakulását

soproniviri

2019. március 7.

Az államra vettem, mert valahogy sehogy sem sikerül eltüntetni onnan a mitesszereket. Hát, eltüntetni nem tüntette el őket, de jól nyugtat, fertőtlenít. Nem szabad egy héten 1-2-nél többet használni, különben nagyon szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Kincspapp

2017. július 15.

Erdekes volt elsore, tenyleg magaba szivja az olajat, a miteszer eltunteto kepesseget nem igen tapasztaltam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

misno

2015. június 22.

Hát beszereztem, kíváncsi voltam rá. Valamennyire tartja amit ígér, mintha a mitteszerek tényleg kitisztultak volna, de nekem nem volt tökéletes az eredmény. Ha jól tudom, nem épp olcsó kis porocska...Nem vagyok benne biztos, hogy megéri az árát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

Fényvédők: Zinc Oxide

Kaolin 0 0