Marion

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trudie, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

• Speciálisan kidolgozott formula festett hajra, amely további védelmet és regenerálást igényel
  • Selymet és B5 provitamint tartalmaz
  • Biztosítja a hatékony védelmet a káros külső hatásokkal szemben
  • Kisimítja és hidratálja a hajat annak terhelése nélkül
  • Megkönnyíti a haj kifésülését és a hajformázást
  • Antisztatikus, intenzíven regenerál és selymes puhaságot ad a hajnak

A balzsamot Heliogenol-al gazdagították, amely aktív összetevő megelőzi a festet hajszín kopását, jelentősen meghosszabbítva annak intenzitását. Az UV szűrő védelmet nyújt a szabad gyökök káros hatása ellen. A hibiszkusz kivonat elősegíti a haj életerejének visszanyerését és fényessé teszi a hajat. A termék bőrgyógyászatilag tesztelt.