Marionnaud

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Testápolók

A Marionnaud legújabb termékcsaládjának kifejlesztésével megalkotta  a tökéletes bőrápolási vonalat. Az öt termék természetes összetevőkkel, lágy textúrával évszaktól függetlenül és bármilyen igénynek megfelelően gondoskodik a nőkről.

senskin

2015. augusztus 24.

Nagyon jó! Ajánlani tudom, az illata finom és mangóvajat tartalmaz! Ennél csak a számozott testápolójuk jobb, de nekem ez is megvan és most egy darabig csak ezt fogom használni! Hideg időben is!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.