Marionnaud

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. június 15.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Testápolás

A Marionnaud legújabb termékcsaládjának kifejlesztésével megalkotta  a tökéletes bőrápolási vonalat. Az öt termék természetes összetevőkkel, lágy textúrával évszaktól függetlenül és bármilyen igénynek megfelelően gondoskodik a nőkről.

juditkaa70

2015. július 19.

Nagyon jó kis testradír! A leradírozás után,teljesen megújul a bőr! Kellemes az illata és az állaga is könnyed! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.