Marionnaud

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. május 12.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Hidratáló krémek

A bőrbeolvadó textúrának azonnali ragyogásfokozó hatása van, segít kiegyenlíteni az arcvonásokat és csökkenti a fáradtság jeleit. A bőr egy szempillantás alatt frissebbé és ragyogóbbá válik.

Percoon

2017. október 5.

Gyakorlatilag semmit nem csinál azon kívül, hogy vékony ragacsos filmréteget hagy az arcon némi csillámporral vegyítve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

googles

2017. május 20.

Szerintem jó kis cucc. Nagy hatása azért nincs, vizes állagú, tehát egy gyors hidratálásra jó valószínűleg. A kis arany csillámok nagyon diszkrétek, és tényleg szépek bőrön. Nem kell megijedni, nem látszanak nagyon. Szerintem ez a cucc egy hidratáló sprével, vizes arcpermettel egyenértékű, ha ennél többet vár tőle valaki, csalódni fog. Viszont nekem teljesen jó arra, amit ír.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 20.

Mandel

2015. július 28.

Kedvezményes áron vettem meg. Diszkrét csillogása ragyogóbbá, frissebbé teszi a nyáron lebarnult bőrt, elég belőle egy borsónyi mennyiség.
Hidratáló arckrém kell alá!
Karomra is használom, szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 28.

Hidratáló arckrém kell alá!
Karomra is használom, szeretem.