Marionnaud

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Ecsetek

Kétvégű ecset, szintetikus szálakkal

Mandel

2015. február 8.

A ferde ecsettel leginkább port viszek fel szemöldök korrekcióra. Amúgy a szemöldök kefe részét használom többet, azzal is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 8.

Mesi

2013. április 15.

A legjobb zselés tus ecsetem. Ennek a mérete és formája pont megfelelő a szememhez. Kicsit erősebb tartású, de vékony élű ecset, bármilyen vonalra alkalmas. Fém foglalatú, amit én jobban szeretek a műanyagnál.
660 Ft-ért vettem, imádom.
Remélem sokáig fogja bírni, mert már csak ehhez nyúlok reggel, ha cicaszemet szeretnék. (Bár ilyen összeget simán újra ráköltenék, sokkal jobb, mint a drogériásak és árban meg verhetetlen.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

660 Ft-ért vettem, imádom.