Marionnaud

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2015. május 12.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Tusfürdők

Krémes tusfürdő, mely lágy habjával azonnal hidratálja a bőrt.

Elérhető illatok: orchidea, zöldtea, citrom, gránátalma, füge, karamell, csokoládé, kókusz

rosa.love

2014. november 19.

Gránátalma volt meg, de mint vki írta, tényleg volt valami műanyag mellékillata ennek is. A balea tusfürdőkhöz tudnám hasonlítani,de azoknál krémesebb. A kupakja katasztrófa, lehetetlen kinyitni,de ha sikerül, akkor meg becsukni az.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 19.

senskin

2013. október 1.

Fügés van, de túl bódító. Egy idő után kezdtem megunni. Drágának tartom. Ennyi pénzt nem ér meg, amennyiért adják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

diazamand

2012. december 28.

Én azért picit javítanék ezen az értékelésen. A zöldteás illatút nagyon szeretem. Az összetevőlista az enyémen rajta volt, egy ráragasztott pici papíron, ami az első alkalommal lemállott, ahogy víz érte. :) Az illata valóban nagyon sokáig érezhető, nekem megfelel a habzása is. A kókuszos illatúból is elhasználtam már egyet, de a zöldteás az, amit mindig újravásárolok.
Legutóbbi a citromosat adták ajándékba a zöldteás mellé, az elég semmilyen.

Csak azért nem 5 pont, mert kicsit szárít és ha a következő vásárlás után bepötyögöm az összetevőket, tuti elszörnyülködök majd a sok sárga pöttyön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 28.

Legutóbbi a citromosat adták ajándékba a zöldteás mellé, az elég semmilyen.

trianka

2012. október 16.

Szerencsére pénzkidobás nem volt, mert ajándékba kaptam egy másik termék vásárlásakor a karamell-vanília változatot. Mindenesetre a kezdeti örömnek, hogy teljesen ingyen kaptam egy tusfürdőt, óriási csalódás lett a vége. A flakonba beleszagolva csak egy édeskés karamell illat volt érezhető, viszont amint elkezdtem szétkenni magamon, valami borzalmas utóillat jelent meg, amit nem tudok másként megnevezni, csak konkrétan műanyagszagként, aminek az eredeti édes illattal keveredve kifejezetten émelyítő hatása volt, szabályosan rosszul lettem tőle, utána pedig hiába testápolóztam magam, még sokáig ezt éreztem a bőrömön, mert természetesen pont ennek a förtelemnek kell tartósnak lennie... Mindemellett nagyon nehezen habzik fel. Nem tudom, hogy ez a termék eleve ilyen, vagy egy lejárt darabot sikerült kapnom, bár sokat elmond, hogy az összetevőket nem írták rá a flakonra. A kukában landol, az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.