Marionnaud

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _ca_, Módosítva: 2014. március 27.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• 1 perc alatt száraz tapintású lakk
  • Azonnali magasfényű hatás

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

_ca_

2014. április 19.

A leírás nem hazudik: száraz tapintású, felszínű és nem teljesen száraz lesz tőle a lakk. Addig, amíg az egész meg nem szárad, egy kicsit gumiszerű a körömlakk állaga, de legalább az apróbb belenyúlásoktól és hirtelen kendődéstől megvéd. Egyébként a pipettás adagolót könnyű használni és pont a megfelelő mennyiséget is adja ki magából. Nem pont erre számítottam, de valamennyit segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 19.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.