Marionnaud

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Marionnaud

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

lujzi

2014. május 22.

a touch eclatra kerestem olcsóbb alternatívát. először a l'oreal lumi magicet néztem ki, de irreálisan drágának találtam ahhoz képest, hogy l'oreal (3200 a dm-ben). ez véletlenül jött velem szembe, és bár nem olcsóbb, mint a l'oreal, valahogy jobban megbíztam benne. nem is csalódtam: nagyon könnyen kezelhető, enyhén fedő, szépen a bőrbe simuló korrektort kaptam. a szem alatti karikákra szerintem nagyon jó választás, nem ül bele a ráncokba. sajnos rossz színt választottam, de újra fogom vásárolni a megfelelő színben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 22.