Marionnaud

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Virág-os, Módosítva: 2021. június 28.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Egyéb

A tökéletes eszköz a tökéletes szemöldökhöz, amely bármilyen gyönyörű arc keretét és alapját képezi. A csipesz vége egyenes.

Virág-os

2021. június 19.

A csipesz nagyon cuki, megvett a kis fésűje, bár tudom, hogy nem kell attól nagy durranást várni.
A csomagolás miatt pedig sajnos lepontozom, a tasak szuper, fel lehet akasztani, van egy hajtókája. De a kartonon lévő ezüst feliratok összefogták az átlátszó tasakot. Erre figyelhettek volna. Plusz ezt nem a mostani hőségben vettem észre, hanem pár héttel ezelőtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 19.