Marionnaud

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pöttipanka, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus szálakból készült ecset, amely szem kontúrozáshoz, hangsúlyozáshoz és formázáshoz megfelelő.

molnarjazmin

2016. október 15.

A pixiboxban volt ez szintén. Rá egy napra ki is próbáltam annyira kíváncsi voltam. Előtte egy essence-s ecsetem volt a satírozáshoz és reméltem, hogy ez jobb (a régivel se volt semmi bajom igazából) de nem tetszett, hogy szinte semmi színt nem vett fel, úgy éreztem, hogy mintha nem is ért volna semmit. Egy kicsit keménynek is érzem a szőrét és néha még bök is. Még tesztelgetem :) eddig 3 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 15.

Mandel

2015. február 8.

Van több márkájú szemhéjpúder ecsetem. Ezt nagyon ritkán használom, mert nekem is az a tapasztalatom, hogy nem lehet vele normálisan felvinni púdert. De az az érdekes, hogy a kedvenc BE Creative ecseteimet szintén a Marionnaudban vettem. Ők ár és minőségben nagyon jól teljesítenek.
A képen látható ecsetre csak 2 csillag jár, mert ezerszer jobbak vannak nála picivel több pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 8.

szeliger

2014. január 10.

Már legalább egy éve használom, amolyan kiegészítő ecset. Ha finoman, kevés festéket kell felvinnem, akkor jól használható, főleg az alsó szempillasor alá vált be. A feje kicsi, legömbölyített végű, lapos, a szőre finom, maga az ecset azonban meglehetősen kemény, merev. A tájékoztató szerint Kínában gyártották, szintetikus szálakból készült és elsősorban kontúrvonalak rajzolásához ajánlják. Nagyobb mennyiségű festéket lehetetlen vele felvenni, ahogy a többiek is írták, ilyenkor nagyon poroz, satírozásra teljesen alkalmatlan. Nálam a MAC 217 "az" ecset, de ez az ecset se porosodik a polcon, kb. 500 Ft-ba került, szerintem ennyiért megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 10.

Percoon

2013. szeptember 12.

Egyedül krémes állagú szemfestékeknél működik nekem, azokhoz szeretem használni (bár azokat néha meg ujjal egyszerűbb szerintem felütögetni), a porokkal úgy tűnik, hogy nem tud mit kezdeni, egyszerűen leperegnek róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

djsmithpopo

2013. április 5.

Én nagyon sokat használtam egy időben, bár már leszoktam róla. Kezdőként elszöszölgettem vele, de most, hogy több ecsetem van, csak porosodik szegényke. Ennek ellenére szerintem praktikus, mert kicsike és egyáltalán nem hullik a szőre, több mosás után se.
DE! Sajnos utólag én is tanusíthatom, hogy nehezen veszi fel a szemhéjporokat és ezáltal nagyon porzik, amit nagy nehezen feldörzsölt a tégelyekből. Időigényes, viszont aki nem akar több pénzt áldozni rá, az is talál ennél jobb, több funkciós ecsetet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

szanaci

2013. március 12.

Én sajnos le kell, hogy rontsam az értékelését, alig viszi fel a színt a szemre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.