Marionnaud

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petrush, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Ecsetek

eszti87

2016. február 12.

Ceruzaecset gyanánt vettem meg, de nálam ezt a funkcióját sajnos nem tudja 100%-osan betölteni. Lehet, hogy a szemformám a hibás, de pl. alsó szemhéjra nem tudok vele precíz vonalat húzni, inkább csak elmosott, füstös lesz a végeredmény. Belső szemzugba szoktam vele felvinni a highlightert/szemhéjpúdert, arra viszont szuper :)
Az ára rendben volt, a szőrét évek után sem hullajtja túlzottan. Ezen az áron ez a minőség szerintem teljesen okés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

elfi777

2013. október 17.

Ma szereztem be, főleg satírozáshoz szeretném használni, próbaként feldobtam egy gyors szemsminket.
(Nekem az a problémám, ha több színt használok, pár perc alatt a világos és a sötét egybefolyik, nem marad külön a két szín - csak az éles átmeneteket szeretném puhítani, de nem egybefolyatni eggyé).
Tök jónak tűnt, aztán egybefolyás megtörtént, cirka 5 perc alatt :(
Még próbálkozom, de maga az ecset remek, szépen kézre áll.
Egyelőre masszív négyes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 17.

Tök jónak tűnt, aztán egybefolyás megtörtént, cirka 5 perc alatt :(
Még próbálkozom, de maga az ecset remek, szépen kézre áll.
Egyelőre masszív négyes.

petrush

2012. november 10.

Praktikus, jó kis ecset. Mondjuk meglepődtem, mert 1 370 ft volt, míg az alapozóecset 1 310 ft. Nem nagyon értem, de nem baj :D Szükségem volt egy ilyesmi hegyes fejű ecsetre, a szűkebb részeken nagyon jól jön. Nem csodaszer, de megéri szerintem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.