Marionnaud

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: djsmithpopo, Módosítva: 2012. november 6.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek

2 pirosítóval és 12 szemhéjpúderrel.

Nessy

2013. január 7.

Nekem a nagyobb verzió van meg, de nem hiszem hogy azért érdemes lenne azt is feltölteni.
Az enyémben 40 szemhéjpúder, és 8 pirosító található. Az összes árnyalat selyemfényű, de sokra inkább a csillámos jelző illik. A doboza fekete műanyag, a fedele műbőr, nem tűnik nagyon vásári darabnak. A tükör szép nagy, felül ülnek a szemhéjpúderek, szépen sorban, gyönyörű barnák, bronzok, nude színek, fekete, szürke(és ha nem is 50 árnyalata, de van egy pár), fehér, néhány lila, kék és türkiz, a zöldeket picikét hiányolom, inkább csak zöldES árnyalatok vannak, ugyanígy a rózsaszín sincs eltúlozva, de elég komplex paletta főleg annak aki ritkán használja(én), alul kihúzható fiókban a pirosítók, a két nagyobb inkább bronzosító, és van két inkább highlighter-nek beillő szín is. A színek szépen terülnek, összemoshatók, a pigmentáltságuk nem rossz, persze nem is kiemelkedő, de bőven jól lehet alkotni velük. Pár hónapja még hallani sem akartam a gondolatról hogy magamnak palettát veszek("Nekem minek? Nem sminkelem magam minden nap, inkább veszek néhány jó kis alapszínt!") A Marionnaud-ba igazából a Bourjois Lilas D'Or pirosítóért ugrottam be, de végül mivel ez a paletta 40%-os akcióban volt, és amúgy is volt egy hűségutalványom, így 2730,- Ft-ért lett az enyém, ami úgy gondolom azért jobban megéri, mint egyetlen pirosítót venni ennyiből.:) Többet nem nagyon ér meg nekem, de játszani a színekkel, felfedezni mi áll a legjobban, na arra tökéletes, és tényleg vállalható, igényes, bulis és nappali sminket is össze lehet hozni belőle. A pirosítók elég erősnek tűnnek, az ecsetek kritikán aluliak, de mindennek ellenére nem rossz kis palettát sikerült vennem szerintem, pláne ennyiért.
(Amúgy elvileg ezek égetett púderek, nedvesen még nem próbáltam egyiket sem, de szerintem megállják a helyüket, majdnem olyan tömörek mint a Bourjois púderei, azzal szerintem simán felveszik a versenyt, nem porolnak jobban....a legnagyobb kedvencem persze továbbra is a nem rég beszerezett Clinique négyes, hűűű<3)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.