Marionnaud

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vivianka, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   Marionnaud

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Manciska

2014. március 28.

A Trópus fedőnevű paletta van meg. Árához képest kiváló, praktikus termék, de én nem veszem újra az biztos. Nagyon porzik, a sötétzöld árnyalat valamiért az én szememen szürkének látszik és alap ellenére sem bírnak ki egy munkanapot. Ettől függetlenül kedvelem, nagyon szép színei vannak, elég sűrűn nyúlok érte. Lehet, hogy a finom illata is közrejátszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

N.A.

2013. december 16.

A lila palettát birtoklom, illetve ajándékba adtam narancssárgát. A színek megegyeznek azokkal, amik a Marionnaud nagy palettában találhatóak, tehát ugyanolyan tartósak és intenzíven pigmentáltak. A színek jól vannak összeválogatva, jól illeszkednek egymáshoz mégis viszonylag változatos sminkeket lehet vele létrehozni. A rúzsok is kellemes állagúak, nem ragacsosak, a szemhéjfestékek szemhéjalap nélkül is tartósak, a pirosító kellemesen természetes hatású.

A papír csomagolás miatt az egész csomag nagyon könnyű, táskába ideális. A tükör jól használható, a műanyag lapot érdemes megtartani, mert így meg tudjuk védeni a tükröt a felporzó szemhéjfestékektől.

1950 Ft, a minőséghez és a praktikussághoz képest rendkívül olcsó. Szeretném megvenni a rózsaszín színváltozatot is anyukámnak, ha lehet még kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

Vivianka

2013. december 7.

Már büszkén jelentem, 2 paletta is megvan belőle. Nagyon szép, pigmentált színek vannak benne, kifejezetten tartós. 3 féle paletta van, nekem a narancsos nem tetszik, túl natúr színek vannak benne.
Mindenkinek ajánlani tudom, mert nem drága, és egyszerűen azt kapjuk, amit várunk tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.