Marionnaud

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eddina, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Ecsetek

Mandel

2015. március 12.

Szintén a Marionnaudban vettem egy másik pirosító ecsetet a BE Creative make up kollekcióból, azt sokkal jobbnak találom, mint ezt... igaz árban is van különbség. Egyébként meg van ez az ecset is, így össze tudom a kettőt hasonlítani. Ha valaki rá tud áldozni még pár ezrest a BE-t vegye meg, dúsabb, puhább a szőre. Erre csak 2 csillagot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 12.

kékvelúrcipő

2014. november 4.

Az én ecsetemnek tiszta fekete a nyele is, nincs benne ez az ezüstös rész. 3 hónapja vettem, ezzel tudom a legszebben feltenni a pirosítót. Jó kis tömött, rövid bumszli :) Könnyű vele dolgozni, néha egy két szálat elhagyogat, de nem jellemző rá túlzottan. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

célia87

2014. február 2.

Imádom ezt az ecsetet, de valahol elhagytam :(
A formája, sűrűsége tökéletes volt.
Remélem lehet még kapni, mert a múltkor amikor kerestem nem volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

Imádom ezt az ecsetet, de valahol elhagytam :(
A formája, sűrűsége tökéletes volt.
Remélem lehet még kapni, mert a múltkor amikor kerestem nem volt.

Kati04

2013. június 2.

Nagyon jó kis ecset. Pihe-puha, elég tömött is és nem hullanak belőle a szálak. A formája pont ideális pirosításhoz, kontúrozáshoz, vagy bronzosító felviteléhez. Küllemre is nagyon szép. Mindenképpen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Pöti

2013. május 12.

Nekem az első ferde pirosító ecsetem. Az árát megérte, elég sokat használtam. Az Yves Roches ecsete ütötte ki a nyeregből, az szebben adja le a fesféket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 12.

eddina

2013. április 23.

Ez az első pirosító ecsetem, nekem tökéletesen bevált, az ára is korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

Ez az első pirosító ecsetem, nekem tökéletesen bevált, az ára is korrekt.