Marionnaud

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bipanka, Módosítva: 2016. július 29.

Lelőhely:   Marionnaud

• 2 kétvégű applikátor
  • 1 tükör

sttramara

2017. május 16.

Életem első palettája,vele próbálkoztam először minden sminkelésnél.Nagyon szeretem,vannak benne nagyon szép színek,de azokat ritkán használtam/használom.Kell alá egy sminkalap,mert különben gyorsan lekopik.Egy kicsit porzik amikor felviszem,óvatosan kell vele bánni.A rúzsokat ritkán használom.Még most is hű társam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.