Marionnaud

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. május 6.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez az éjszakai krém pihenteti és komfortérzetet nyújt a bőrnek azonnal, a felvitelt követően. Csökkenti a fáradtság jeleit és javítja a bőr rugalmasságát. Az eredmény: kipihent, sima és feltöltött bőr.

pronto

2018. december 31.

Szerintem nagyon jó krém, egyértelműen érződik a feszesítő hatás. Elég zsíros, kicsit nehezen szívódik be, és iszonyatosan büdös műanyag szaga van, úgyhogy ezért kapja csak a 4 csillagot. Az nem gáz, ha nincs benne mesterséges illatanyag, de akkor ne legyen szaga, mert ez a gumilabda szag undorító sajnos.
Ettől függetlenül lehet, hogy újra fogom venni, mert tényleg valahogy kisimítja az arcomat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

csizi

2017. szeptember 25.

Update: Mínusz két csillag. Hosszú távon használva nem vált be, elkezdett a bőröm kipirosodni tőle. Az "illatát" pedig nemhogy nem bírtam megszokni, de egyre jobban zavart. A vége ment a kukába, nem is tudtam elhasználni.

Akár jó krém is lehetne, reggelre nem fénylik az arcom (eddig nem találtam olyan krémet, amitől főleg nyáron ne fénylett volna..). Viszont az illata szerintem nagyon furcsa, nem is tudom hova tenni. Bár csak felkenéskor érzem. A másik ami zavar, hogy nagyon lassan szívódik fel, nem szeretem, hogy sokáig ragacsosnak érzem a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.