Mark

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: markscrubhu, Módosítva: 2017. február 21.

Kategória:   Testápolás

"Helló!

MARK vagyok, az új arc- és testradírod. Mindent megadok a bőrödnek, amire szüksége van, hogy egészséges és gyönyörű legyen.

A legnagyobb előnyöm a belsőm. A szívem természetesen a tiéd, az összetevőim kiváló minőségűek és 100%-ban természetesek. A legfontosabb összetevőm a kávé.

Miért pont a kávé? Nagyon egyszerű. A kávé az ami felébreszt, de nem csak belülről, hanem kívül is. Teszek róla, hogy amikor végeztem, a bőröd puha, selymes és gyengéd lesz. Harcolni fogok a narancsbőrrel, ekcémával, pikkelysömörrel, terhességi csíkokkal, pattanásokkal és más bőrproblémákkal is.

Nem tartalmazok semmilyen tartósítószert és hogy őszinte legyek utálom a kémiát. Európában készítenek a legjobb minőségű Robusta kávéból, barna cukorból, tengeri sóból, mandula olajból, organikus kókusz olajból, természetes esszenciális olajokból és E vitaminból. Ezek az összetevők együtt egy egyedülálló keveréket alkotnak, amely a bőröd egészségesebbé, simábbá és puhává varázsolja, valamint különböző bőrbetegségekkel szemben is ellenállóvá teszi. A pH értékem ugyanaz mint a bőrödé, szóval biztos vagyok benne, hogy szeretjük majd egymást. Használj 2-3-szor egy héten, vagy amennyiszer szükséged van rám.

Ha még mindig nem hiszel nekem, ne hezitálj, próbálj ki! Már nagyon várom, hogy személyesen is találkozzunk!

A Te MARK-od"

andii05

2019. március 5.

Görögdinnyés és fahéjas változatot használom. Imádom a kávé illatát, így engem nem zavar, hogy még másnap is érzik picit. Nagyon tetszik, hogy erősen radíroz, mégsem sérti fel a bőröm. Használat után a benne lévő olajok minimális réteget képeznek a bőrön, így testápoló sem szükséges. Az ára kicsit magas, de megéri, mert már 2 hónapja használom heti 2 alkalommal, és még a harmada megvan (150g-os változat).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

nixie92

2019. február 11.

Kókuszos és csokis-narancsosom van, heti 1x használom, felváltva, mert nehéz dönteni, mindkettőt imádom. Kezdetben csak testre használtam (az arcom nagyon érzékeny) de már oda is nyugalommal. Természetes és csoda az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Makocska

2018. december 4.

Az arany verzió van meg. Borzalmasan erős kávé illata van, még másnap is kb mintha kávéval nyakon öntöttek volna, amit ígér, a baba sima bőrt adja, viszont olyan szinten durva benn a szemcse mérete, hogy pár nap után extrán kiszárad a bőr.
Nekem a kávé illata túl tolakodó, hiába, hogy ugye nyári buliba az arany csillámok remekül festenek, de a szaga miatt mindenki dob egy hátast!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

domjandora11

2018. október 15.

A dinnyés változatát már elhasználtam. Annyiraa jó, nem váltok át más radírra. Teljesen természetes, az illata egy mámor, utána testápolót sem kell használnom. Nagyon hatékony arcra-testre egyaránt. Mostanában csak a narancsbőrömre használom a második kis csomagomat, remélem majd jó szolgálatot tesz. Az ára kicsit magas, de én mindkettőt nyertem, úgyhogy így nem jelent gondot.😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

Kmanci

2018. április 3.

A dinnyést használom egy ideje, az illata elhozza a nyarat zuhanyzás közben. Teszi a dolgát, finom puha utána a bőröm. Érdemes hozzá beszerezni a tároló poharat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

redakkrisztinaa

2017. június 19.

A mentás verzió van meg nekem , és imádom.
Az illata nagyon kellemes , jól radíroz , mióta ezt használom azóta a pattanások száma is csökkent az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

A mentás verzió van meg nekem , és imádom.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.