Marks & Spencer

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Marks & Spencer márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: biki-ni, Módosítva: 2013. október 11.

Lelőhely:   Marks & Spencer márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Frissítő kondicionáló, ami tele van természetes eredetű összetevőkkel, hogy törődjön a göndör hajjal. A Oligogeline hínár kivonat és olíva olaj szkvalén sima a haj felelőse, Phytokeratin és panthenol erősíti, valamint a természetes olajok és ACB Biochelate 5 hidratálja a fejbőrt.

Minden Tara Smith termék teljesen vegán, mentes minden állati eredetű összetevőktől, és nem tesztelték állatokon.