Martina Gebhardt Naturkosmetik

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Wellbe-n 6890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annuska, Módosítva: 2018. november 4.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Wellbe, 6890 Ft

A száraz, érzékeny arcbőr nappali (és szükség esetén éjszakai) ápolására szolgáló készítmény. Hatékonyan védi a bőrt a szélsőséges időjárástól és az agresszív környezeti hatásoktól. Nyugtat, harmonizál, hidratál, megelőzi a korai ráncképződést.

Ár: 6890 Ft , Eladó: Wellbe
szilvia.bano

2018. május 23.

Ajándékba kaptam még tavaly karácsonykor. Kellemes illata van, sűrű, tartalmas állagú, így sokáig tart, és kevés is elég belőle. Jól hidratál, de én arcra nem szeretem annyira az ilyen sűrű krémeket, így szemkörnyékre használtam elsősorban. Mindazonáltal nekem egy picit sok az állaga, bár tény, hogy tápláló a száraz bőrnek. Jó kis krém, örültem neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Purnima

2016. július 16.

Téli időszakban használom(melegebb időben a szintén MG rózsa fluid az abszolút kedvenc.) Könnyen kenhető, finom érzet, finom illat. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

biotta

2015. december 8.

Eddig a Young & active termékcsaládot használtam, de a tél beköszöntével elkezdett jobban száradni a bőröm, ezért áttértem a rózsa családra. Tökéletes minden termék, valódi rózsa illata van, olyan mintha igazi virágokkal lennék körbevéve. Elég, ha csak nagyon vékonyan viszem fel, már úgy is tökéletesen hidratál, úgyhogy jó sokáig elég lesz a krém. Egyébként én Németországból rendelem ezeket a termékeket, és így sokkal kedvezőbb áron jutok hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

78nora

2015. november 19.

Nagyon szuper,vizes bőrre kenve vagy szérummal keverve használom,így könnyen felszívódik.Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

meinbarchen

2014. január 28.

Sziasztok! 1 hónapja használom a krémet, nagyon szeretem, és az ára is teljesen elfogadható, tekintve, hogy natúrkozmetikum. Akinek fontos, hogy egy krém méreganyagmentes vagy bio legyen, annak csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

sammy

2012. február 15.

lolkabolka, örülök, hogy rászántad magad :)
Nekem sajnos nem vált be igazán, 2-3 nap után bőrfeszülést, enyhe foltosodást okozott. Valószínűleg érzékenyebb, allergiára hajlamos bőr kategóriába tartozom és szerencsésebb az illatmentes készítményeknél maradnom. Van ilyen a márkának és a német honlapon is inkább azt ajánlják, kár, hogy nálunk nem kapható.
Egyébként nagyon finom illata van, és csudajó az állaga, kiadós és árban is jó ehhez mérve. Nekem nem hagyott zsíros utánérzetet egyáltalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 15.

lolkabolka, örülök, hogy rászántad magad :)

lolkabolka

2011. november 23.

Sammy, annuska:
Hát nem bírtam magammal - egy életem, egy halálom - megvettem:):)
Rózsa arctejet vettem, igaz csak 30 ml-es kiszerelésben.
Hát nagyon-nagyon jó a hatása. Amennyire féltem tőle, annál pozitívabb a hatása.
Olyan, mint egy parfüm-krém, ami felkenés után beivódik, nem érződik. Határozottan kellemes rózsaillat, nem az a fojtós mamis. Lágy, finom ápolás. Egy nagyon könnyű - talán balzsamra emlékeztető állaga van. Szemránckrém is megoldva, nem irritál. Így télen egy kicsit kevés az arcomra, de duplán kenem és teljesen jó, működik. Egy hónapja használom, duplán kenve a 30 ml-es üvegcse több, mint a fele megvan. Az arctejben nincs lanolin, de már nem tartok annyira tőle. Ráadásul egyre több natur, bio termékben megtalálható (pl. weleda calendula család) Szóval nemsokára rendelem a nagyobb kiszerelést...és karácsonyig lehet, hogy a jézuskával beszélek tonik ügyben:):) HAJRÁ Gebhardt!!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 23.

Sammy, annuska:
Hát nem bírtam magammal - egy életem, egy halálom - megvettem:):)
Rózsa arctejet vettem, igaz csak 30 ml-es kiszerelésben.

annuska

2011. április 20.

Nemrég fedeztem fel ezt a krémet, kb. egy hónapja használom. Eddig egy másik biokozmetikai márka azonos nevű krémét használtam, de sajnos a pénztárcám elkezdett hangosan sírni, amikor a régi krémem tubusából az utolsó csepp is kifogyott, és megláttam a boltban eddigi kedvencem idei új árát... Ebből a profán okból gondoltam, hogy engedek az amúgy alapból is meglévő kísérletező hajlamomnak, és kipróbálok valami újat.
És nem csalódtam!
A krém azt tudja, amit a gyártó állít róla: hidratál, nyugtat, ápol, nagyon kellemes, az egész napon átívelő tiszta érzést ad a bőrnek.
És ami nagyon nem mellékes, összehasonlítva más hasonló krémekkel, igen jó áron kapható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 20.

És nem csalódtam!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lanolin

Arany. Kozmetikai készítménykbe általában homeopátiás eljárással potencírozott formában, vagy spagírikus esszenciaként kerül felhasználásra.

Ezüst. Kozmetikai készítménykben általában homeopátiás eljárással potencírozott formában, ezüstkolloidként, vagy spagírikus esszenciaként kerül felhasználásra.