Martina Gebhardt Naturkosmetik

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aziza, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A test és a lélek jóléte áll a Wellness mozgalom hátterében. A Martina Gebhardt termékfilozófiájában a test, lélek és szellem elválaszthatatlan egységet alkot. A Demeter növénytermesztés és gyógynövénykezelés, valamint Martina Gebhardt speciális előállítási folyamatai által mindhárom szint összekapcsolódik és egyensúlyba kerül.

Egy kis tengerparti nyaralás otthon. Az élénkítő fürdősó revitalizája és tiszítja a bőrt. Használat: tegyen egy teáskanál fürdősót a fürdővízhez és élvezze az ellazító, bőrápoló fürdő jótékony hatását.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract