Mary Kay

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ilonachukeir, Módosítva: 2016. február 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

• Hosszú, ívelt dús szempillákat garantál
  • Természetesen vízálló, csomósodásmentes formulával készült, így nem tapadnak össze a pillák.
  • Tökéletesen tartós a nap utolsó óráiban is.
  • Szemorvosok és bőrgyógyászok által tesztelt, nem irritálja a szemet.

lha

2018. június 2.

Nekem a márka ismeretlen volt, az eladó ajánlására vettem meg. Kicsit tartottam tőle, hogy valami hamisított vacak lesz túlárazva. Ehhez képest meglepően jónak bizonyult, régóta használom már, nagyon szép a fekete színe.
Szépen keni fel a festéket, talán az ecset végén sűrűsödik be időnként. Néha, ha nagyon meleg van akkor nap végére lemászik, maszatolja az alsó pilla tövét, de még ezzel együtt is szerintem magasan veri a fancy, agyonreklámozott kommersz márkák termékeit. Kár, hogy vízálló verzióját nem találtam még, ha munka után megyek edzeni, mikor még a smink fent van, akkor viszont kb. 15 perc után panda maci leszek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Snehulienka

2018. április 2.

Most dobtam ki a szempillaspirált, 3 hónap után még ugyan volt benne, de már csomókban potyogott le napközben a szempilláimról. Előtte azonban jól működött, nyújtotta, amit egy spirálnak kell, szép különálló pillákat eredményezett. Meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

eisenhauer_virginia

2018. március 10.

Kellemes csalódást okozott ez a szempillaspirál. Az amazon weboldalon nagyon jó értékelést kapott, de nem nagyon bíztam benne, hogy tényleg olyan jó-e. Tele van a hócipőm az olyan spirálokkal, amelyek azt a legalapvetőbb elvárást sem képesek teljesíteni, hogy a festék ne peregjen a szem alá. Nem várom el, hogy hosszabbítson, vagy dúsítson, mert alapból hosszú és dús a szempillám, de könyörgöm, ne peregjen.
Na, ez nem pereg. Sem edzés alatt, sem semmikor. Érzékeny szemre is tökéletes, mert kontaktlencsém van, és nem irritál. Igazából szépen hosszabbít, illetve dúsít is, de nem csinál drámai tekintetet. Én 1.500.- Ft-ért vettem, ennyiért a hülyének is megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

jilona1983

2017. szeptember 23.

Feketében rendeltem meg. Nagyon szép színe van, tökéletesen szétválasztja a szempillákat, de nekem lepereg a szememről pár óra után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

csicsike

2016. július 6.

Be kell vallanom, tevedtem.. azt hittem ugyanis, hogy ez egy tularazott teljesen normal spiral.. de nem :). gyonyoruen szetvalasztja az osszes pillat, hosszabbak, dusabbak es teljesen feketek. Ha vkit erdekelne, tanacsadonokent akciosan meg tudom szerezni :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

mszrsl

2016. július 4.

Már pár hónapja használom, és csak pozitívan tudok róla nyilatkozni. Az én pici szempilláimmal is csodákat művel, mindent betart, amit ígér. Egy valóságos csoda.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

Csilike79

2016. április 7.

Isteni!!!!!! Életem egyik legjobb spirálja! Nem kenődik, hosszan tart, nem pattogzik le, és gyönyörű hosszú pillákat csinál!
Lelőhelynek a Vaterát illetve a Jófogást ajánlom. Én a Vaterán vettem "csillag94" eladótól ( licittel 600 Ft-t volt), aki nagyon kedves és megbízható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

inimini

2016. március 21.

Barna színbe volt meg,ha lehetne kapni Magyarországon ez lenne a kedvenc szempillaspirálom!! Ível,dúsít,színt ad,nem csomósodik,nem folyik el. Kell ennél több? De addig,sajnos csak az emlékek maradnak

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.