Masaki Matsushima

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2018. június 28.

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: aromás-fűszeres

Fejjegyek: angyalgyökér, bergamott

Szívjegyek: japán bors, szecsuáni bors, narancsvirág

Alapjegyek: fehér cédrus kivonat, mate

Freesia

2021. július 29.

Forró, erős teát kínálnak nekem egy japánkert mélyén, körülöttem egzotikus virágok nyílnak, párás, buja zöld kert ontja az illatát, szecsuáni bors és egyéb fűszerek illatát hozza a szél a konyha felől, és kis púderfelhő is száll a levegőben. Szokatlan a táj, a szokások, és az illatok is. Nekem sajnos nem sikerült megszeretnem ezt a fűszeres teacsodát, másra számítottam, de el kell ismernem, szépen összerakott uniszex illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 29.