Masaki Matsushima

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2015. október 1.

Kiszerelés:   40 ml és 80 ml

Kiadás éve: 2010

Illatkategória: gyümölcsös-virágos

Fej: grapefruit, kumquat

Sziv: lótusz, nektarin

Alap: pézsma

BitterSweet

2021. január 9.

Gaz vagy sem, en ugyan szeretem ezt a parfumot. Mindig gondban vagyok, hogy mit fujjak nyaron magamra, szeretem az eroteljesen gyumolcsos illatokat, de eddig mindegyikkel volt vmi bajom a Sine Die-on kívül (mondjuk a Sine Die-al meg az a bajom,h nem beszerezhető haha). Az Escadak edesek és tularazottak ahhoz kepest, hogy 1 ora utan elillannak mintha sose lettek volna. A Paraiba egesz jol indul,de aztan besavanyodik. De ez.....ledus, fincsi gyumolcsok, csupamokakacagas. Kedves kis konnyed illat, istenbizony az egyik legjobb amit mostanaban illatoltam. Tartossaga nem tul jo, de hat az araba siman belefer az ujrafujkalas akar tobbszor is naponta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 9.

pomme

2019. január 19.

Nem egy komolyan vehető illat, friss, éles, lédús grapefruit illata van, én a többi gyümölcsöt nem igazán érzem ki belőle, talán csak a maracuját egy kicsit. Idővel szelídül és kicsit emberbarátibb lesz. Álmos reggeleken tutira felébreszt, olyan "felkapom a bikinim és leszaladok a partra koktélozni" illat. Escada rajongóknak, ha unják már az édes vonalat, szerintem nagyon tetszene. 12 éveseken tudom egyébként napi szintem elképzelni ezt az illatot, de kacérkodom a gondolattal, hogy veszek egyet :D

Update: Megvettem, mert evett a fene érte, de nagyon. Először nem értékeltem eléggé, de ahány béna nyári parfümbe belefutottam mostanában gyümölcskoktél vonalon, hát ez azokhoz képest fényévekkel jobb. Most, hogy rendesen használom, sokkal édesebb, nektarinosabb a kezdeti grapefruit után (amit szintén imádok). Igazából nem is grapefruit szerintem, hanem Sweetie, vagy Sweety vagy minek hívják a zöld héjú édes grapefruit-szerű génmanipulált rettenetet, ami annnnnyira finom :) Sajnos nem túl tartós, de nem érdekel, viszem magammal kis fújósban, ő az egyik nagy esélyes versenyző az újabb emlékgyártós illatomnak idén egy barcelonai fesztiválra. :) (A másik esélyes a Chloé Nomade EDT, főleg, hogy az előző ugyanilyen koncertes (ugyanarra megyek megint) emlékgyártós parfüm a Nomade EDP volt. )
Tavaly a Bombshell és a Paraiba volt nálam nagy sláger, ez ugyanezt a vonalat hozza, ha valaki esetleg szereti az előző kettőt, akkor ezzel nem nyúlhat mellé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

Ascyra

2017. szeptember 13.

Gondoltam, hogy Masaki illatai után történő eszement vágyódásom meg fogja törni valamelyik kreálmánya. Most rohadt dühös és csalódott vagyok, mert szerettem volna, ha nem a harmadik tesztelt illat az, hanem mondjuk tízből egy. De lényegében mindegy, azért én ezt nem fogom ám feladni :)
Ez a parfüm szerintem nem is igazán parfüm, inkább olyan, mint amikor este leülsz a számítógép/tv/újság/akármi elé és melletted van egy tál friss narancs, mandarin vagy jelen esetben grapefruit és ragadós kézzel még nyúlsz a másik után, minek eredményeképp csodás citrusillat van a szobában. Én sem érzek rajta semmi egyebet. Üvegből szagolva meg konkrétan kellemetlen savanyú és gagyi. Én ezt nyári reggelekre tudom elképzelni maximum, sehova máshová. Van benne ugyan egy jellegzetes, a Matsushima vonalon fellelhető báj, de ennél semmiképp sem több. Tartósságáról nem tudok nyilatkozni (de azt hiszem, ehelyütt nem is érdekel), hatóköre: csak én érzem sajnos, senki más.
Csalódás, de mekkora! :( - győzzem összeszedni magam és találni egy újabb gyöngyszemet, hogy vigasztalódjak. Auuuu :/

És egy update 2 órával később: nemcsak, hogy nem működik rajtam, de hűlt helye. Direkt megkértem a kolléganőmet, hogy közelről szaglásszon körbe... Nem érzi, a csuklómon nagyon nagyon nagyon halványan. Az nem az ő hibája, hogy rajtam nem működik de érdekes, hogy a többi miért? Semmiképp nem venném meg, az üvege is csúnya, de a mintát is elajándékozom. Fú, de nagyon haragos vagyok!
Csak azért a két pont, mert Masaki és van benne némi egyedi vonal... de amúgy, tényleg pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

rdm

2016. június 25.

A fejben még van golgotavirág, szívben bazsarózsa. Az eleje nagyon gyümölcsös 10-15 percig, mint egy édes koktél. Aztán enyhül és végig enyhe, barackos, virágos lesz. 6 órája van rajtam, bőrközelben érződik. Igazi nyári illat. Ha nem tudnám, hogy mi ez, simán azt hinném, hogy valami katalógus illat, vagy valami olcsóbb drogériás edt. Hát, annyira nem jellegzetes, összetett kompozíció, mint a Mat. De azért nem rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 25.

Vaslady

2016. április 12.

Mintám van belőle,egyenlőre.
Amit az illat számomra képvisel...
Nyár,meleg,strand,napfény...
Este:buli,tüzijáték,szórakozás,élmény...
Édes,gyümölcsös,Escadás vonalat képviselő illat...
Szépen domborit a grapefruit,de ott a barack,és a maracuja is.
Jó kedvre derit,vidámságot sugároz,számomra egy pozitiv,életteli illat.
Gyümölcsös illatvilág,aki szereti ezen tipusu parfümöket,annak teli találat.
Ez a márka számomra kevésbé ismert,de ismerkedünk,és meg kell hogy mondjam,már vannak kedvenceim.
Az illat 80 ml és 40 ml-s változatban kapható,30 illetve 24 euroért.
Szerintem beruházok egy kiszerelésre,és ebben fogom élvezni a gondtalan ,nyári ,nyaralásos napjaimat :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Mintám van belőle,egyenlőre.
Amit az illat számomra képvisel...
Nyár,meleg,strand,napfény...
Este:buli,tüzijáték,szórakozás,élmény...
Édes,gyümölcsös,Escadás vonalat képviselő illat...
Szépen domborit a grapefruit,de ott a barack,és a maracuja is.
Jó kedvre derit,vidámságot sugároz,számomra egy pozitiv,életteli illat.
Gyümölcsös illatvilág,aki szereti ezen tipusu parfümöket,annak teli találat.
Az illat 80 ml és 40 ml-s változatban kapható,30 illetve 24 euroért.