Masaki Matsushima

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2015. október 1.

Kiszerelés:   40 ml és 80 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2007

Illatkategoria: virágos-gyümölcsös

Fej: alma, gyümölcs, licsi, görög dinnye

Sziv: rózsa, magnólia

Alap: pézsma,patchuli,málna,cédrus

🍉 Masaki Matsushima Masaki EDP fújós 5ml
Ár: 1299 + postaköltség (Magyar Posta) , Eladó: Kisvacak
Állapot: frissen fújt saját, üveges parfümből, amit nemrég bontottam, Helyszín: Velence, fizetés: Banki utalás után postával küldöm

Kisvacak

2021. április 9.

Klassz tavaszi, nyári parfüm.
Dinnye-alma-licsi-virág, kb. 5 óra tartósság, savanykás beütés amitől folyton szaglásznod kell és limonádét innál egy napos teraszon ücsörögve :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

Klassz tavaszi, nyári parfüm.

Vaslady

2018. május 28.

2016. április 12
Egy szlovák online parfümériában,egész jó jellemzéseket irnak róla azok,akiknek már a tulajdonában van.
Igy bátran rendeltem meg,a kis mintát.
Hát,ez az első Masaki illat,ami a legkevésbé tetszik.
Gyenge hatósugarú,gyümölcsös-virágos illat.
A maracuja,rózsa,görögdinnye,és alma egész jól kivehető.
Többet vártam,nekem túl egyszerű és unalmas.
Tőlem egy közepes átlag minősitést kap.
2018.05.28
A napokban újra teszteltem,mert ajánlotta az eladólány,mivel Ő jelenleg ezt használja,és elégedett vele.
Sajnos,nálam még mindig nem váltott ki erősebb érzelmet,olyan átlag.
Szép,szép...de sajnos nem az én illatom.Igy marad a 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

2016. április 12
Igy bátran rendeltem meg,a kis mintát.
Hát,ez az első Masaki illat,ami a legkevésbé tetszik.
Gyenge hatósugarú,gyümölcsös-virágos illat.
A maracuja,rózsa,görögdinnye,és alma egész jól kivehető.
Többet vártam,nekem túl egyszerű és unalmas.
Tőlem egy közepes átlag minősitést kap.
2018.05.28
Sajnos,nálam még mindig nem váltott ki erősebb érzelmet,olyan átlag.
Szép,szép...de sajnos nem az én illatom.Igy marad a 3 csillag.

pomme

2016. március 14.

Nekem is sajnos szúrós volt, pedig az illatjegyek alapján azt hittem, tökéletes lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

vanillacaramella.sweet

2016. február 8.

Kis 1ml-s mintát teszteltem, tartóssűga közepes, 2 óra kb. Az illat nagyon erősen dinnyés-magnóliás, kis cseresznyevirággal, majd ezek mellett leszáradáskor már pacsuli-pézsma is jelen lesz. A gyümölcsössége nagyon erősen dominál, nekem már túl szúrós volt valamiért.

Illatjegyek:
- görögdinnye, alma, gyümölcsös tónusok, licsi
- rózsa, cseresznyevirág, magnólia
- pacsuli, pézsma, málna, cédrus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

Illatjegyek:
- görögdinnye, alma, gyümölcsös tónusok, licsi