Masaki Matsushima

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2015. október 1.

Kiadás éve: 2012

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pomme

2016. szeptember 7.

Update: feltettem eladásra, mert kicsit túltoltam a parfümgyűjtést, és nem nyúlok érte elég gyakran, hogy megtartsam.

Igazi nyári gyümölcsbomba, főleg a mangó és a grapefruit-narancs érződik, friss, élénk, egyszerű, de tökéletes. Sajnos ennek sem kiemelkedő a tartóssága, de mivel alig találok olyan nyári illatot, ami tetszik, megbocsátom neki. Az üveg maga élőben kicsit béna, nem sárga maga az üveg, hanem a hátsó részére van ragasztva egy sárga lap, attól tűnik sárgának az egész. Nem nagyon illik a design egyébként a parfümhöz ezzel a citromba harapott nyanyával :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 7.