Masaki Matsushima

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2016. július 25.

Kiadás éve: 2005

Fejillat: kivi, dinnye

Szív: uborka, citrom, lotus, bambusz

Alap: petrezselyem, pézsma, tea

Csere is Masaki Matsushima Mat EDP
Ár: 5000 Ft szállítással , Eladó: sammy
Állapot: használt, 80 ml/kép teszter, doboz és kupak nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás Foxpost, posta, személyes este/hétvége: Flórián tér, Eurocenter

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

csipihusi

2018. június 17.

Hasonlít a New West-re. De rég nem éreztem ilyet.... Dinnye - hello 90-es évek -🌻

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 17.

szucsnecsilla

2016. július 22.

Ami rögtön kijön az az uborka és a dinnye, nagyon hasonlít először a DKNY zöld parfümjéhez.
De ami utána következik.... Soha nem éreztem még efféle és ilyen erős frissességet, ami nélkülözi az erős citrusosságot. Roppant tartós is, és közben mindíg kicsit finomodik, édesedik.
Szóval aki nem szalad el az első fújáskor, az rabja marad.

2016.július 22.
Enyém lett végre a drága, egy 40 ml-s kiszerelést tudtam szerezni.
Mindenki megjegyezte, hogy milyen friss, légies isteni illat és meglepve hallották, hogy nem egy nagy márka.
Én mindenesetre ezen a nyáron csakis őt használom.
Most azon küzdök, hogy többet is szerezzek belőle a nyárra, mert elsősorban melegben muzsikál szépen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 22.

Szóval aki nem szalad el az első fújáskor, az rabja marad.

2016.július 22.
Enyém lett végre a drága, egy 40 ml-s kiszerelést tudtam szerezni.
Én mindenesetre ezen a nyáron csakis őt használom.

rdm

2015. augusztus 28.

Ez sokkal-sokkal jobb, mint a Shiro. Olyan egyensúlyban vannak az összetevők, hogy egyik sem érződik határozottan, olyan kellemes, friss, tiszta az egész. Kb. 3/4 órája van rajtam, a kiwi-dinnye páros csodás, nem émelyítő édes, hanem frissítő. Nekem a Givenchy: Ange ou Demon Le Secret edp kategória, talán a tea miatt. A Le Secret édeskésebb, ez pedig olyan frissebb az uborka miatt, de nem olyan "zöld" illat. Annyira tetszik!!! De inkább tavaszi nyári illatnak tudom elképzelni, talán jövőre be is szerzek egy üveggel.Tartósságáról később. De addig is 5*, mert nagyon bejött.

Tartóssága elég jó, kb. 5-6 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Tartóssága elég jó, kb. 5-6 óra.

Vaslady

2013. november 5.

Nem volt ez a márka illetve parfüm itt ,igy feltöltöttem.Igazság szerint én se ismertem,csak illatmintát rendeltem belőle.
No,kezdetnek jött az uborka hatás,ami igazat megvallva nem nagyon jött be.
Majd hagytam érni a bőrön ezt az illatkompoziciót,szép is lett.
Nem egy megszokott hagyományos illat,nem is találkoztam hasonlóval,igy megpróbálom leirni,mit is érzek benne.
Citrom ,kivi ,dinnye finoman keveredik,meg a lotuszt is érzem,harmoniában vannak,valahogy nekem az egészség boltra emlékeztet,ahol is vannak a füstölők,és mintha ott éreztem volna hasonlt.
Nem rossz,de nem az én világom,tartósnak tartós,igy mivel nem lett szerelem,4 csillagot kap :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 5.

No,kezdetnek jött az uborka hatás,ami igazat megvallva nem nagyon jött be.
Majd hagytam érni a bőrön ezt az illatkompoziciót,szép is lett.