Masaki Matsushima

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2015. október 1.

Megjelenési év: 2014

Illatcsalád: virágos

Fej: rózsa, rózsabors, barack

Sziv: narancsvirág, jázmin, orgona

Alap:mandula,szantálfa,pézsma

CSERE is - Masaki Matsushima Matsu for Women
Ár: 5.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 40ml-s dobozában, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

candy7

2022. március 7.

Nagyon különleges, de nem tudtunk összebarátkozni. Tetszik, magamon mégsem az igazi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 7.

réka

2021. március 19.

Érdekes, nagyon különleges illat.Rajtam nem virágos egyáltalán, de határozottan jó. Talán valami mentásat is érzek, meg bors és hamar megjelent a pézsma.Sajnos hideg van, kíváncsian várom, mit tud langyos tavaszban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 19.

Fanika

2020. augusztus 31.

Ma ő volt soron, reggel óta ízlelgetem, tesztelgetem, és teljesen a hatalmába kerített. Cirógatóan lágy, andalítóan kedves illatköltemény. A sok illatjegy szinte egyszerre verseng a figyelmemért, én leginkább mégis az orgonát érzem a pézsma mellett. És mint orgona-rajongó nem tudnám nem szeretni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 31.