Masaki Matsushima

Ár:   €41 és €72   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2018. május 28.

Ár:   €41 és €72
Kiszerelés:   40 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: licsi, körte

Szívjegyek: szagos bükköny, japán cseresznyevirág

Alapjegyek: pacsuli, pézsma

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Vaslady

2019. június 23.

2018.05.28
El sem hiszem,de végre-valahára nálunk a városban a parfümériában is kaphatók Masaki illatok.
Na jó,nem merültek bele,de azért pár fajta kapható.
Most már nem kell netről mintákat rendelnem :-D.
Sakura-Cseresznyefa...különleges,és különös illat számomra.
Masaki illatai mintha egy másik világból érkeznének hozzánk,érzékiek,és annyira de annyira nem európaiak,nem a mi orrunkhoz szokott illatok.
Szépségük eppen ebben rejlik,és nekem Ő is belopta magát a szivembe.
Cseresznye illat,ami a körtétől édes,licsi és az alap illatok is jól kivehetőek.
A bükkönyt nem ismerem :-D,de biztos lesz,aki megtalálja az illatban őt is.
Nekem olyan tavaszi-kora nyári illat lenne,ha venném,és még azt imádnám benne,hogy kevésbé ismert illat,igy nem tucat.
Bizony ez a remekmű is megkapja az 5 csillagot,és még a tartóssága is elég jó.
2018.11.25
Ma vásároltam a helyi parfümériában,és eszembe jutott ez az illat,hogy jó lenne újra tesztelni,és ha még mindig tetszik,tavaszra beújitani.
Papircsikon hoztam haza,és az előbb a barátnőmmel próbálgattuk a tesztcsikokat,és arra a fontos :-D felfedezésre jutottuk,hogy az összes tesztalany közül,Ő lett a győztes,mindkettőnk számára.
Teljesen más illatkategóriákat szeretünk mindketten,és ez éppen ezért is ez egy csoda :-D.
Nem erőteljes illat,hamar bőrközelivé válik,de még majd próbálgatni fogom.
Ilyenkor van az,hogy mindegy hogy ki mit gondol,a kémia mutassa az utat,hogy passzol-e a bőrön a személyiséghez,vagy nem.
Nálam 100%.
Sok illatnak adok 5 csillagot,mert van amelyiket annyira imádom,hogy meg is vásárolom.
Van,ami magamon nem jó,de meghajlok szépsége előtt....
És van az,ami tökéletesen én vagyok...
Mellette már csak ennyire közelinek a Valentino Donnát érzem,pedig számtalan...ahhh inkább rengeteg kedvencem van.
Ő is egy alap darab lesz az illat palettámon ❤️
2019.06.23
Mivel már agyba-főbe dicsérgettem,és ma be is szereztem a 40ml-s változatot,jöhet a jó idő örömmel fogom használni,ja és Fluo golyós toll volt hozzá az ajándék,róla később :-D.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 23.

2018.05.28
Na jó,nem merültek bele,de azért pár fajta kapható.
Most már nem kell netről mintákat rendelnem :-D.
Sakura-Cseresznyefa...különleges,és különös illat számomra.
Szépségük eppen ebben rejlik,és nekem Ő is belopta magát a szivembe.
A bükkönyt nem ismerem :-D,de biztos lesz,aki megtalálja az illatban őt is.
Bizony ez a remekmű is megkapja az 5 csillagot,és még a tartóssága is elég jó.
2018.11.25
Nem erőteljes illat,hamar bőrközelivé válik,de még majd próbálgatni fogom.
Nálam 100%.
Van,ami magamon nem jó,de meghajlok szépsége előtt....
És van az,ami tökéletesen én vagyok...
Ő is egy alap darab lesz az illat palettámon ❤️
2019.06.23