Masaki Matsushima

Ár:   8100 Ft és 11 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2014. január 27.

Ár:   8100 Ft és 11 600 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 80 ml

Kiadás éve: 2010

Fejjegy: pamutvirág, ciklámen

Szív: rózsa, írisz

Alap: lucfenyő, pézsma

Ár: 2000 + ptktg. , Eladó: Ascyra
Állapot: 10ml üvegfújósban, vásárláskor átfújva, Helyszín: Budapest V., fizetés: Személyesen, V. kerület (FoxPost a vevő költségére). Posta, csak ajánlott küldeményként (jól csomagolva), vevő költségére
Ár: 6000+pk , Eladó: Anna84
Állapot: 80ml/képen látható mennyiség, Helyszín: Miskolc, fizetés: Fizetés: utalással. Foxpost, postán maradó, Miskolcon személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

andy79

2020. november 20.

2020. okt.18:
Unalmas.
Május környékén rendeltem boldogan egy egész üveggel, a Snowing Rose-sal karöltve.
Két alkalommal fújtam akkor belőle, hatalmas csalódás volt.
Azóta sem nyúlok érte, és ha rápillantok, ahogy reggelente átsiklik a tekintetem a gyűjteményemen... egyetlen szó jut róla eszembe:
A végtelenségig unalmas.
Lehúzom 1 csillagra a kettőt, mert a jelenleg 113 illatból álló gyűjteményemben az egyetlen illat, aminél az jut eszembe, hogy pénzkidobás volt.

2020.nov.20.
Update: Felhúzom 4 csillagra. Tegnap elővettem az üveget és jól esett beleszagolni a levett kupakba... Magamra nem fújtam, de ennyi is kielégített és... meglepően jólesett az illat... amivel amúgy tök igazságtalan voltam az 1 hónappal ezelőtti kirohanásommal, mert egyébként szép illat és amúgy teljesen bejönnek nekem a japán illatok... Nem tudom miért voltam a Shiro-val annyira igazságtalan, talán egy rossz napom áldozata lett... Most elnézést kérek tőle és rehabilitálom, 4 csillagra :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 20.

2020. okt.18:
Unalmas.
Két alkalommal fújtam akkor belőle, hatalmas csalódás volt.
A végtelenségig unalmas.

2020.nov.20.

mikkamakka75

2020. október 16.

Fehér illat, ez vitathatatlan. Kicsit több, mint a frissen mosott puha fehér fürdőköpeny, amibe kifürődve, -piperézve, bekrémezve belebújok, viszont sokkal kevesbb, mint amit a leírások és (főleg) az illatjegyek alapján vártam. Vagy gondoltam. Vagy mint amit parfümként viselnék. Vagy parfümnek neveznék. Nem találom a cikláment, a lucfenyőt inkább már nem is keresem 😅 Csavar, mélység, rétegek.. ööö.. lapozzunk 😂
Ha ráírnák, hogy Nivea edt vagy Betty B. Pure, hát simán elhinném, azoknak van ilyesmi krémillatuk.
Kellemeske, nem mondom, már ameddig tart (ez rajtam percekben mérhető..), de a világon semmit nem mozgat meg bennem. Egy kicsit talán bosszant. Ennyi.
Nagy durranást mondjuk nem vártam, nem is kaptam. Nekem ez csak közepeske 🙈

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 16.

Nagy durranást mondjuk nem vártam, nem is kaptam. Nekem ez csak közepeske 🙈

jakarika

Korcsoport: >54
2020. augusztus 29.

Parfümben soha nem vágytam tisztaság illatra, mert arra ott van a mosópor, a szappan és az öblitő. Vagy a frissen száradt ruha illata. Mégis kiváncsi voltam a Shirora,, talán pont ezért, mert mindenki a tisztaság vonalát emelte ki. Véleményem szerint menyasszonyok semmi képpen ne próbálják ki az esküvőjükön, mert ez az illat annyira éteri, hogy már szinte nem is létezik. Nem tudom milyen a pamutvirág illata, de valószinűleg ilyen lehet. Megfoghatatllan. Mikor nem vagy benne biztos hogy érzel e valamit, de muszáj lenne érezned , hiszen ez egy parfüm. Nem vonom kétségbe azok véleményét akik több sikon érezték az összetevők összesimulását, de nekem ennél egy kicsit több kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Fanika

2020. augusztus 28.

Felháborodtam magamon, hogy a Masaki illatait eddig figyelmen kívül hagytam, ezért hát rendeltem x parfümériából egy rahedli mintát. A Shiróval kezdtem az ismerkedést. Kifújáskor édesen pézsmás-rizsporos, majd ez az élmény nagyon hamar halványul, mert előtérbe tolakodik egy kesernyésebb vonulat: a ciklámen és a lucfenyő. Ekkor kifejezetten kellemetlennek érzem. A lecsengése már tompább, és kétségtelenül tisztaságot asszociál. A F-án sokan hasonlítják a Creed Love in White illatához. Ebben van igazság, de csak nagyon távoli rokonok. A Creed számomra minden fázisában kifinomult, igéző, a Shiro ezt a hatást nem váltotta ki belőlem, inkább zavart. Nem lesz kedvenc, az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 28.

citromalma

2020. július 16.

Megrendeltem próba nélkül, amit még sosem tettem.
Máskor próbával sem sikerült ilyen jó döntést hoznom :)
Ahogy írták is korábban, japán illat, amit nehéz körbeírni, de megpróbálom. Kifinomult, olyan, amiben senki nem talál kivetnivalót (még ha nem is az ő világa), egyszerűen, letisztultan szép.
Ahogyan ez az illat is. Folyamatosan változik, de minden állomása tetszik, ami nagyon ritka, talán csak a japán illatok képesek rá :)
Van egy érdekes karaktere, amit csak azért ismertem fel, mert olvastam az összetevőket: a lucfenyő. Sosem ismertem még olyan parfümöt, amiben ez az alkotóelem szerepel, nem is vágytam rá, hogy karácsonyfa legyek, de ez itt nem az. Valami egyedi kesernyésség, amitől nem egy egyszerű tisztaságillatot kapunk, hanem valami különlegességet, szokatlant, a legjobb értelemben.
A tartósságot még tesztelem, de eddig minden csillagot megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

Megrendeltem próba nélkül, amit még sosem tettem.
Máskor próbával sem sikerült ilyen jó döntést hoznom :)
A tartósságot még tesztelem, de eddig minden csillagot megér.

Ascyra

2019. október 16.

Ilyen egy tavaszi-nyári, kora esti parfüm, amely mellett nem lehet elmenni. Ez az illat elbűvölő. Eszembe jut a pici, apró léptekkel tipegő gésa, a cseresznyepirosra festett szájjal, ahogy finoman teát kínál egy vendége számára, majd illemtudóan meghajol. Bámulatosan csavaros illat: kifújáskor szúrós, szinte erőteljes, néhány perc mulva viszont megszelidül és egy virágos-puha illat üti fel a fejét. Olyan, mintha patyolattiszta ágyneműbe húzott, friss-ropogósra vert hatalmas méretű párnába fúrnád az arcod. Tiszta-virág illat; könnyed, finoman táncolós, megfontoltan mozdulós, picit mimóza, picit lágy. Határozott nőkön nem tudom elképzelni. Fehér, elegáns, visszafogott illat, amiben a lucfenyő leszáradás után érvényesül és szerintem ez az illat teszi fel az (sh)i(ro)-re a pontot: tökéletesen harmonizál a többi illattal, mégis elkülönülve fennen hirdeti: megingathatatlan és tiszta vagyok, a természet lágy ölén, kellemesen ringatózom a tavaszi szélben. Csodás illat, felvettem az első 5 nagy kedvenc közé :)
Update: ajándékba megkaptam, mert most ismét elérhető volt az egyik webparfümériában. Én ezzel az illattal nem tudok betelni, de amit anno nem írtam le, az pl. a tartósság. Egyik este (reggel fújtam), a párom megkérdezte, hogy mi ez az illat rajtam? - ez azért elárul némi tartósságot róla. Ami a legszebb benne, hogy annyira változékony, hogy valahányszor megszagolom, mindig valami mást érzek a zöldesség mögött. Édes, olykor virág, olykor fa, olykor pedig zöld mező apró virágai. Bőrközeli, nagy hatótávot nem szabad várni tőle. De amúgy is, minek? Ez az illat csak nekem és értem van. És én Őneki. Csodálatos szimbiózis :)

Update: Hatalmas sóhaj hagyja el a számat, miközben nekilátok ezt a néhány sort még a Shiro-hoz biggyeszteni. Elégedett, kiegyensúlyozott sóhaj. A felfedezésem akartam veletek megosztani: Nem telt el úgy nap a nyár óta, hogy ne szenvedtem volna a hiányától. Mert volt, hogy nyári reggeleken magamra fújtam, de sajnos a túlzó párás-melegeket a Shiro nem szereti (én sem). Most, hogy beköszöntött ez melegfuvallatú, napsütéses ősz, nem bírtam magammal. Néhány napja használom ezt a kimondottan tavaszinak elképzelt illatot. Tökkkkéletesen működik, pompázik, ragyog és engem olyan boldoggá tesz és mosolygóvá, hogy még egy szelet diótorta se lenne erre képes. Minden bizonnyal az egyik legtökéletesebb, legkiegyensúlyozottabb remekmű, amit alkothat egy emberi lény e Földön. Örök!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

blackberry

2019. augusztus 27.

Imádom a pamutvirág illatát, ebben a parfümben jól érződik. Tisztaságillat mániásként ez a nekem való parfüm. A tartóssága nem világbajnok, többször frissíteni szükséges, de sebaj, így is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Timi27

2018. október 27.

Mintám van belőle, és amikor először éreztem, nagyon tetszett, nagyon különleges illatnak gondoltam.. tisztaságillat, de ezen belül egy kicsit erősebb, fűszeresebb.. tetszik, de egy egész üveggel még nem rendeltem belőle, mert egyenlőre elégnek érzek ennyit is..túl sokszor nem nyúlok hozzá.. inkább tavasszal vagy nyáron használom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 27.

GNóri

2018. június 5.

Az írisz és a pamutvirág így együtt annyira csábítóak voltak, hogy majdnem megrendeltem kipróbálás nélkül. Még szerencse, hogy találtam itt a piactéren egy kis mintát, így nem lett belőle felesleges pénzkidobás. Annyira dícsérték mindenhol, de én sajnos abszolút nem estem hasra tőle, kicsit túlértékeltnek gondolom. Ez egy sima fehér, számomra picit tömény, pézsmás-krémes illat, ebben a tisztaságillat kategóriában szerintem vannak sokkal jobb versenyzők. Nagyon meglepődtem, különlegesebb illatot vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Pdrea

2018. május 28.

Imádom a pézsmát, ebben a formában is :) Tiszta, kifinomult, mégis rafinált illat. Már akinek a bőrén működik. Szerencsére a húgomén nem, ezért került hozzám egy üveggel. De, ha elfogy, biztos meg is veszem. LVEB, Si és egyéb szirupban úszó hölgyeknek biztos nem tetszik majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 28.