Masaki Matsushima

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2015. október 1.

Kiszerelés:   40 ml és 80 ml

Kiadás éve: 2012

Illatkategoria: virágos-aqua

Fej: viz, bergamot, őszi barack

Sziv: magnólia, lótusz, rózsa

Alap: pézsma

Üvegében! Masaki Matsushima Snowing Rose 80 ml
Ár: 7000 + posta , Eladó: Fanika
Állapot: új, kipróbált, Helyszín: --, fizetés: utalás után fox vagy posta
Masaki Matsushima Snowing Rose parfüm eladó
Ár: 2100 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

BitterSweet

2021. január 9.

Meglepően kellemes kis illat. Teljesen egyetèrtek az előttem szólókkal, hideg, tiszta rózsa illat. Inkább komfortos, tisztasàgillatkènt írnám le semmint virágosnak. A téli hideg egyértelműen jól áll neki, szépen muzsikál a bőrömön. Tartóssága rajtam kb3 óra, utána nagyon bőrközelivè vàlik, a leszáradása is finom,elegáns szappanillat. Kedvelem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 9.

Fanika

2020. december 13.

A neve nagyon kifejező: az illat tényleg a fagyos rózsát idézi. Kár, hogy később nekem átmegy az olcsó sampon illatába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 13.

Rozicska

2020. november 10.

Friss,valóban rózsás illat, ami nem megy egy el néni illatba.Tartós,napközben is meg-meg érzem váratlanul.Az üvege különleges,aki szereti a rózsát annak örömet fog okozni.

Hűvös van és ez az illat életre kel ebben az időben.Isteni finom vizes-fanyar- rózsás.Nagyon tartós,sok-sok pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 10.

vanillacaramella.sweet

2020. augusztus 28.

Kifújáskor 90%-ban Mexx Fly high (2007), de kb. 15perc múlva már erősen lótuszos- magnóliás-rózsás-zöldleveles friss-citrusos illat. Mintha frissen vàgott rózsa lenne tényleg deresre fagyva, ropogós, így màr értem a Snowing rose nevét. A barackot nagyon megbújva rejti.
Ami engem meglep,hogy ennyire erősen rózsás-virágos-lótuszos, citrusos illat hogy lehet ennyire tartós, ugyanis ERŐSEN illatozva rajtam 7órán àt tartott, majd további 2-3 óràt bőrközelin. A legeslegvégén a rózsássàga enyhül, de minden más jegye jól kivehető. A pézsma több óra után erősödik be, de nem nyom el semmit. Vizes oldala rajtam elég minimàlis, mert erősen virágos.
Üde, frisstítő, NAGYON TARTÓS illat, a kifejezetten rózsa+lótusz+magnólia imádóknak ajánlom! Rajtam nincs édessége. Nagyon minőségi munka, nem nyanyàs rózsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Vaslady

2020. február 6.

2017. október 10
2 éve már,amikor is,észrevettem a Masaki illatokat a fragranticán.
Itt is kerestem,mivel nem találtam őket,hát fel is töltöttem.
Aztán eltelt egy kis idő,és bizony már jópár illatból volt beszerezhető minta a netes áruházakban.
Sajnos őt nem találtam,viszont pár héttel ezelőtt igen,és ebből bizony rendelés is lett.
Itt van előttem a kis mintám,a napokban hetekben többször teszteltem,de mindig arra jutottam,hogy nem tudok vele betelni :).
Kezdem az üvegénél és a csomagolásnál,tetszik ez a formabontó alakú üveg,és a rózsaszin csomagoláson a fehér rózsák is sejtetik,hogy nem a nagy szirmú damaszkuszi esetleg a mély vörös bolgár rózsát fogjuk kapni.
Számtalan rózsás illatot próbáltam már,voltak amik tetszettek,voltak amik kevésbé,és volt olyan is,amit meg is vettem.
Ez a rózsás illat,nagyon jó arányokkal rendelkezik,szinte egybe olvad,nem nyomja el a rózsa a lótuszt,és ha az ember jól odafigyel,az orra bizony eltudja csipni a bergamottot,a pézsmát,a magnóliát,de még a barackot is.
Nem tudom minek hivjam,talán japán precizitásnak?
...hogy ennyire finom,nőies,érzékeny illatokat alkottak,mint ő és a másik kedvenc a háztól a shiro.
Szinte látom magam,egy gyönyörű havas-hegyes-erdős gleccser völgyben,amikor őt magamon viselem.
Szinte hűsitó hatású,mintha megfogták volna a jeget,havat,hideget és belerakták volna az illatba.
Nekem teljesen téli illat,hiába a lágysága,de én télen viselném,(és fogom is).
Valamiért olyan érzésem van,hogy még esős időben is ragyoghat,majd próbára teszem.
Ritkán irok ilyet,de tényleg a tökéletesség határát súrolja,nem bánt,nincs szúrósság,meg mindenféle kellemetlen mellékzönge.
A tisztaság érzése számomra.
Csakis 5 csillag,és teljes elégedettség :).
2020.2.06
Nos,ma hozta a futár,a Suu társával együtt,és bátran 80ml-s üveget rendeltem.
Az illat most is egy csoda,imádni fogom viselni.
A Masaki illatok a szivem csücskei,a Shiro,Sakura után most itt a Snowing Rose,aki szintén tökéles arányokkal rendelkezik,mint a társai légies,könnyed,havas rózsa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

2017. október 10
2 éve már,amikor is,észrevettem a Masaki illatokat a fragranticán.
Itt is kerestem,mivel nem találtam őket,hát fel is töltöttem.
Nem tudom minek hivjam,talán japán precizitásnak?
Nekem teljesen téli illat,hiába a lágysága,de én télen viselném,(és fogom is).
A tisztaság érzése számomra.
Csakis 5 csillag,és teljes elégedettség :).
2020.2.06
Nos,ma hozta a futár,a Suu társával együtt,és bátran 80ml-s üveget rendeltem.
Az illat most is egy csoda,imádni fogom viselni.

Agnesanna

2019. december 26.

Egy újabb japán csoda. Gyönyörű, szikrázóan hideg, kristálytiszta rózsa, könnyed vizes, gyümölcsös, nagyon enyhén pézsmás akkordokkal.
Varázslatos, könnyed, nem tolakodó illat.
Tartóssága maximum 3-4 óra, de mivel nyáron használom, úgyis rendszeresen újra fújom.
Ez a harmadik parfümöm Masaki Matsushimától és mindhárom csodálatos.
Rózsa gyűjteményem oszlopos tagja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 26.

Varázslatos, könnyed, nem tolakodó illat.
Ez a harmadik parfümöm Masaki Matsushimától és mindhárom csodálatos.
Rózsa gyűjteményem oszlopos tagja.

Ascyra

2017. szeptember 11.

Nagyon meg vagyok lepődve! Én írom az első véleményt erről a csodáról? De akkor csapjunk bele, kiélem szerelmes snowing rose-fantáziáim :)
Pénteken megérkeztek a mintáim, alig vártam, hogy belehajtsam a fejem a dobozba és mélyeket szívjak az illatokból - ez már-már beteges. Mivel a Shiro a toplistásom, elsőként ebbe az illatba szagoltam bele. Az üvegből vett minta nyomán megborzongtam - pedig hétágra sütött kint a nap. Elkeredett szemmel konstatáltam, hogy ez valóban havas rózsa, első szaglásra legalábbis mindenképpen. Hogy lehet bezárni egy 1 ml-es mintába egy rózsát, egy hegyni olvadozó hótengerrel?! Így. Ott a rózsa is és ott a hó is, de ráadásul úgy, hogy testi tüneteket produkál. Annyira boldog vagyok, hogy ilyen illatokat szagolgathatok, hogy nem kell megmaradnom a mainstreem borzalmaknál, nem kell úgy illatoznom, mint a metró háromnegyed része. Ujjongtam, és ujjongok azóta is. Snowing rose! Nagyon hasonlít valamelyik Kenzo illatra, de mivel nem jöttem rá, mégiscsak egyedinek titulálnám. Nem igazán jön velünk szembe az utcán. Olyan érzésem van, amikor (most már harmadik órája) beleszagolok, hogy egy lavina mindjárt elvisz jó messzire és maga alá temet. Annak ellenére teszi, hogy amúgy az illat egyáltalán nem tolakodó, de még a hatótáv is kérdőjeles, mert egyelőre csak én érzem. Hogy lehet ennyire tökéletes valami? Elhiszem, hogy japán, elhiszem, hogy aprólékos, de mindig ámulatba ejt ez a tökéletesség. Vizes-lótuszos illat maradt leszáradás után, a rózsa rajtam - hála a magasságosnak - nem érződik. Én a lótuszért amúgy is odavagyok, ezért ez is biztosan többször rendelős lesz, illatmintában mindenképpen. Viselhető, könnyed, hétköznapra szerintem irodába pl. tökéletes választás, mindenki szereti-illat, de inkább hidegben tudom elképzelni. Én a rózsa kivételével minden összetevőjét érzem, egy csodás elegyben. Nagyon hasonló annyiban a Shiro-hoz, hogy nagyon ügyeltek az illat által átadott összhangra: nincs benne sem kirívó, sem elnyomott. Egyenes, csendes és szolíd, de mozdíthatatlan kőszikla is egyben. Én ezzel az illattal a Masaki illatok fanatikusa lettem. Illat: 5* (de ez nevetséges szinte, mert ennél sokkal több), hatótáv: 2 tartósság: 3 (én megbocsátottam ezt a kb. négy órát, inkább újrafújkodom, de semmiképp sem mondok le róla.).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.