Masaki Matsushima

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2015. október 1.

Kiszerelés:   40 ml és 80 ml

Kiszerelés: 2012

Illatkategoria: virágos-gyümölcsös

Fej: marakuja, őszi barack, grapefruit

Sziv: rózsa

Alap: pézsma

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pomme

2016. június 11.

Nem bírtam ki, megvettem ezt és az Art Mosaic-ot is, mert a Fluo után nagyon elkapott a Masaki-láz, végre valami Escada-szerű, csak frissebb. Hasonlít a Fluo-ra, de fele annyira Fanta-illatú, sokkal visszafogottabb, a maracuja és a barack dominál benne a grapefruit helyett, bár az is helyet kapott, de így azért felnőttesebb az összhatás. Sajnos nem túl tartós, frissíteni kell napközben (Escadáknál már megszoktam...). Frissen fújva napközben mászkálós-nyaralós illat, leszáradáskor inkább esti, naplementében bulizós-koktélozós lesz, kicsit Taj Sunset-szerű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.