Masmi

Ár:   1340 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. november 28.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Egyéb

Természetes, téglalap alakú párnák bio pamutból. Alkalmas az arc vagy akár az érzékeny bababőr tisztításához - különösen praktikus utazáshoz!

• az érzékeny bababőr vízzel vagy olajjal való tisztításához
  • a nagyméretű arctisztító párnák kiválóak sminkeltávolításhoz, tonizáláshoz stb.
  • minősített bio pamut, kémiai maradványoktól (pl. peszticid és herbicid) mentes
  • biológiailag lebomló
  • parfümmentes, viszkózmentes
  • nem szöszöl és nem szakad
  • klór vagy dioxin fehérítés nélkül

Nancika

2016. november 15.

Igazán kellemes meglepetés volt számomra, hiszen ígéretéhez híven valóban nem szöszöl, nem szakad, emellett "bio", környezetre sem olyan ártalmas (hiszen könnyebben lebomló). Igazából nincsenek olyan hatalmas elvárásaim egy ilyen termékkel szemben, viszont ennek könnyedén sikerült azt a pár apróságot is teljesíteni, amit kellett. Az ára is viszonylag baráti. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.