Master Nails

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Puhapracli, az összetevőket feltöltötte: viktórija, Módosítva: 2014. április 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

3-as hatás, gombaölő és tapadást elősegítő folyadék. Vízelvonó.

daranyi.dora

2014. szeptember 14.

Tökéletes primer bár nem a legolcsóbb (a márka miatt) én mégis szívesen alkalmazom. Teszi a dolgát így van ez rendben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

gombirenn

2014. június 28.

Évek óta ezt használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

Évek óta ezt használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve.

bandita

2014. június 24.

Natúr gélmanikűrt készítettem ezzel a márkával, három héttel ezelőtt. A termék előtt az Essence otthoni készlet tisztító folyadékával (izopropil alkohol lényegében) zsírtalanítottam az előzetesen bolyhosított körömlemezt.
Aztán ezt a primert használtam. Szerintem nagyon rendben van, a lakkozásom stabil volt, már elsőre egy hétig, majd a második alkalom után 13 napja van fent a géllakkom hibátlanul. Azonban a dicséretes eredmény szerintem nem csak ennek a primernek köszönhető, hanem a második alkalmazott lépésnek, a csodának, melynek neve:
Master Nails Master Bond.

A gombaölő hatást azért nem bíznám erre a primerre! :) Bár tény, hogy vízelvonó hatásánál fogva megteremti a jó tapadás alapjait, és a bekúszó nedvesség ellen véd, így közvetve a gombásodás megelőzhető, ha egészséges körmökre használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 24.

Master Nails Master Bond.

Akane

2014. február 3.

Ez egy jó termék, a körmösöm szokott hozzá savas és savmentes primert is használni a zselé és a porcelán alá,mert mégiscsak sokat nyúlkálok vízbe, de még sose hagyott cserben. A körmöm megmarad nem levegősödik és még sose volt baja. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

vitney

2013. május 10.

én ezt használom.azt nem tudom,hogy a tapadást mennyire segíti de még soha nem gombásodott be a körmöm a zselé réteg alatt!szinte elhasználhatatlan mennyiség ha valaki nem professzionális célból otthon használja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

Acetone 0 0