Master Nails

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Zorkaboszorka, Módosítva: 2012. december 10.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Master NailsTop Coat fedőlakk 15 ml-es kiszerelésben. Magasfényű, gyorsszárító fedőlakk, megakadályozza a körömlakk lepattogzását.

Lina14

2016. október 11.

mivel minden nap átfestem a körmöm, nekem a tartósság nem fontos, így ebből a szempontból nincs tapasztalatom, de a zsugorodást én is tapsztaltam, nekem nagyon jó ütemben szárad, szerintem elég fényes is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 11.

Vicus

2015. november 24.

Körmösöm használta nálam, nagyon dicsérte, ennek ellenére én is ezt a zsugorodást tapasztaltam. Körömágynál eléggé látható egy csík, ahol nincs is fedőlakk, mert lejött a színes lakkról. Ezen kívül még az olcsó (de eddigi majdnem legjobb) Moyra fedőlakkom is lenyomta száradási időt nézve. Ráadásként pedig miniatűr buborékok is lettek benne, miután megszáradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

gombirenn

2014. június 28.

Szépen fed, de pár nsap után lepereg a körmömről, ezért nem szeretem annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

Szépen fed, de pár nsap után lepereg a körmömről, ezért nem szeretem annyira.

MissNickole

2013. december 28.

Szépen fed és elég gyorsan szárad is, de nekem az volt a bajom vele, hogy felkenés után mintha "összezsugorodott" volna az alatta lévő színes körömlakkal együtt és emiatt a körömvégeknél egyszerűen elkezdett leválni.
Szerintem túl drága és annyira nem jó, hogy újra vegyem... Egyetlen előnye, hogy nagyon sok, ami nálam most hátrány is, mert már egy éves és még félig van, azt hiszem soha nem használom el:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

kfvera

2013. június 3.

Vikeee: Mire értetted, hogy szépen fed? Azért nem értem, mert az átlátszó dolgok nem tudnak fedni. :D Ha a fényességére esetleg, akkor tökéletesen egyetértek, nagyon fényes és egyenletes felületet kapunk. Nekem már 3. napja van fent és még sehol egy lepattogzás, pedig nem kímélem, igazából már hajat is mostam vele. Hamar száradt, nekem minden okés vele. Nem is igazán értem, hogy lehet, hogy egy ilyen jó fedőlakk valakinek ennyire nem vált be... Én imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Nyekkkencs

2013. február 16.

Nekem tökéletesen bevált!
Megy az 5 csillag rá!
Szépen és gyorsan szárad, igazán tartós védelmet ad. Azt az eredményt hozta amit vártam.
A fél üveg elhasználása után tökéletesen hígítottam körömlakk hígítóval. Körömnyomdára nem ajánlom,mert száradás után össze húzza a mintát.
Szépen megfogja a strassz köveket, sima egyszínű lakk használatakor javít a színén csillogó fényt ad a színnek.
Nagyon sokan dicsérték a körmeimet, és tudom,hogy sokban segít ez a top coat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

Nekem tökéletesen bevált!
Megy az 5 csillag rá!

Vikeee

2013. február 3.

Életem legrosszabb lakja.. Szépen fed, azzal nincs baj, de már aznap pattog..konkrétan le lehet húzni ..volt olyan körmöm amit le sem kellett mosni, mert egybe le tudtam hozni..elképesztő..nagyon sok lakkot használtam, de ez valami katasztrófa..aztán még drága is..pont azért ruháztam be egy drágább lakkra, hogy növeljem a tartósságot,erre...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.